Членам ОВК роздають звернення від нардепа Шиньковича

Після вчорашнього інцеденту з неприйняттям протоколів від Городоцької ТВК та сьогоднішнім “замінуванням” пакетів з документами, що лишили городоччани, всім членам обласної виборчої комісії роздали звернення від народного депутата Андрія Шиньковича. У зверненні він посилаючись на ст. 16 Закону про статус народного депутата вимагає пояснень у кожного члена виборчоїї комісії – чому протоколи від Городоцької ТВК не були прийняті.

snГолова ОВК Костянтин Раац вважає таке звернення прямим тиском на членів комісії.
“Взагалі таке звернення і коментувати не хочеться. Але я б порадив народному депутату, або тому, хто готував цей лист, вивчити закон та саму статтю: до кого він має право звертатись як депутат. Особисто я,як голова комісії та посадова особа, звернення прийняв та зареєстрував, а все інше я вважаю тиском на комісію”, – зазначив у коментарі НГП голова обласної виборчої комісії Костянтин Раац.
Станом на 21:00 3 листопада вже прийнято 76 з 84 протоколів територіальних виборчих комісій.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. Яке “чудове”””, та безграмотне “звернення!
    “6” Гереги.
    Наша Марія Іванівна оцінила би: ” Сідайте “2”!

  2. Чесно кажучи, читаючи цього листа , я і незнаю на яке запитання відповідати , а саме головне кому , і чому , і на яку адресу.Дивно, чи не ТАК!!!

  3. так це ж вдячність обласному ТВК, бо як інакше розцінювати “Ви виявили співучасть”. Виявили, значить попередили або розкрили злочин.

  4. Тут коментують такі обізнані граматєї шо вобше. Такого лицемірства зі сторони обласної виборчої комісії не було навіть при Януковичу. Живемо “по-новому” – нічого не скажеш

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.