У Хмельницькому відкрився Call-центр Національної поліції У Хмельницькому відкрився Call-центр Національної поліції

Сьогодні голова Національної поліції України Хатія Деканоідзе відкрила Call-центр Національної поліції у Хмельницькому. Він здійснюватиме централізований прийом повідомлень про правопорушення та… Далі »

Деканоідзе: переатестація в хмельницькій поліції розпочнеться після новорічних свят Деканоідзе: переатестація в хмельницькій поліції розпочнеться після новорічних свят

Хмельницький стане наступним містом, де почнеться переатестація в поліції. Про це голова Національної поліції України Хатія Деканоідзе заявила сьогодні, 26… Далі »

У Хмельницькому запустили патрульну поліцію У Хмельницькому запустили патрульну поліцію

Сьогодні у Хмельницькому запустили патрульну поліцію. У заході взяли участь голова Національної поліції України Хатія Деканоідзе, її заступник Олександр Фацевич, керівники… Далі »

У Хмельницькому немає землі під індустріальний парк – Гончарук У Хмельницькому немає землі під індустріальний парк – Гончарук

У Хмельницькому відсутня земельна ділянка комунальної власності, яка відповідала б вимогам Закону України “Про індустріальні парки”. Про це заявив заступник… Далі »

На Хмельниччину насуваються морози – на Новий Рік до мінус 14 градусів На Хмельниччину насуваються морози – на Новий Рік до мінус 14 градусів

За повідомленням Хмельницького обласного центру з гідрометеорології у найближчі дні на Хмельниччині очікується різка зміна погоди. 28 грудня, в зв’язку із вторгненням… Далі »