Хмельницька обласна рада ухвалила бюджет на 2016 рік з доходами і видатками на суму 4 млрд. грн. Хмельницька обласна рада ухвалила бюджет на 2016 рік з доходами і видатками на суму 4 млрд. грн.

Хмельницька обласна рада ухвалила бюджет на 2016 рік з доходами на суму 4 млрд. 21 млн. грн і видатками на… Далі »

Аграрії Хмельниччини запропонували агрохолдингу Гереги не роздавати по 5 тис. грн за паї і створили робочу групу Аграрії Хмельниччини запропонували агрохолдингу Гереги не роздавати по 5 тис. грн за паї і створили робочу групу

З третьої спроби представникам фермерських господарств і великих коропрацій Хмельницької області вдалося поспілкуватися з менеджментом ТОВ “Агрохолдинг 2012″ (контролюється нардепом… Далі »

Депутати Хмельницької міськради пропонують ВР покінчити з урядом Яценюка Депутати Хмельницької міськради пропонують ВР покінчити з урядом Яценюка

На сьогоднішній сесії міської ради депутати проголосували за звернення до Голови Верховної Ради Володимира Гройсмана щодо відставки уряду під керівництвом… Далі »

Всього 7% хмельничан довіряють суддям Всього 7% хмельничан довіряють суддям

Рівень довіри до судової системи в українському суспільстві настільки ж низький, наскільки високий рівень корупції в цій же системі. 78%… Далі »

До кінця року фірма Лабазюка має відремонтувати дорогу за 6,5 млн.грн До кінця року фірма Лабазюка має відремонтувати дорогу за 6,5 млн.грн

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області за результатами тендеру уклала угоду на поточний середній ремонт автомобільної дороги місцевого значення (Кам’янець-Подільський… Далі »

До кінця року державна субвенція на квартири учасникам АТО буде засвоєна До кінця року державна субвенція на квартири учасникам АТО буде засвоєна

На сьогоднішній сесії міської ради депутати проголосували за додаткове виділення з міського бюджету 65 тисяч гривень на дофінансування придбання житла… Далі »

Аграрії Хмельниччини експортували зерна на 650 млн. грн Аграрії Хмельниччини експортували зерна на 650 млн. грн

Протягом січня-листопада поточного року  Хмельниччина поставляла власну сільгосппродукцію до 30 країн світу. Зокрема, аграрії вже експортували майже 80 тисяч тонн… Далі »

Симчишин показав потенційних керівників структурних підрозділів Симчишин показав потенційних керівників структурних підрозділів

На сьогоднішній сесії міської ради Олександр Симчишин представив можливих очільників структрних підрозділів міської ради. Також міський голова зазначив, що частина кадрових… Далі »

Заступників Загороднього сьогодні не обиратимуть Заступників Загороднього сьогодні не обиратимуть

На прохання голови обласної ради Михайла Загороднього депутати зняли з порядку денного питання про обрання його заступників. За відповідне рішення… Далі »

У Хмельницькій обласній раді створили три депутатські групи У Хмельницькій обласній раді створили три депутатські групи

Під час сесії Хмельницької обласної ради було оголошено про створення трьох депутатських груп. Перша – “Захист прав власників земельних паїв”,… Далі »

На Хмельниччині ГРВІ зареєстровано у майже 5800 осіб На Хмельниччині ГРВІ зареєстровано у майже 5800 осіб

За інформацією Департаменту охорони здоров’я ОДА, захворюваність на гострі респіраторні вірусні інфекції та грип в області знаходиться у межах сезонних… Далі »

Разюча різниця – Тернопіль та Хмельницький Разюча різниця – Тернопіль та Хмельницький

Центр політичних студій та аналітики, вирішив перевірити на скільки сайти міських рад наповнені хоча б мінімальною інформацією, яка може знадобитись… Далі »

ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ

На вибори до Хмельницької облради витратили понад 8 мільйонів гривень. Семи партіям, які представлені в Хмельницькій обласній раді сьомого скликання, виборча… Далі »