Депутати Хмельницької міськради пропонують ВР покінчити з урядом Яценюка

На сьогоднішній сесії міської ради депутати проголосували за звернення до Голови Верховної Ради Володимира Гройсмана щодо відставки уряду під керівництвом Арсенія Яценюка. Звернення зачитав депутат від ВО “Свобода” Віталій Діденко.

У тексті звернення “від Верховної Ради вимагається розглядати питання відставки уряду під керівництвом А. Яценюка за підсумками року його діяльності за провальну соціально-економічну політику, захист інтересів олігархів, небажання боротися з корупцією”. Також прем`єр-міністру згадали обіцянки 2013 року щодо зменшення тарифів на газ, електроенергію та комунальні послуги, що з ініціативи його ж уряду були збільшені 1 квітня 2015 року.

Після п’ятихвилинної перерви, яку для обговорення попросила фракція БПП, за уточнений текст звернення проголосувало 23 з 35 присутніх депутатів міської ради. Як зазначив міський голова Олександр Симчишин, вперше депутати взяли перерву для того щоб порадитись чи голосувати за звернення.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Краще б зайнялися проблемами в Хмельницькому, які вони зобов’язані і в змозі вирішити, напиклад комунальними підприємствами. А це все від диявола, піар.

  2. Бидляча свобода привела до влади яйценюха а тепер рикає своїм паршивим рилом. А відповідальність на себе взяти вам слабо, гниди свободівські.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.