Хмельницька влада збирається роздробити землю, на якій розміщений речовий ринок Хмельницька влада збирається роздробити землю, на якій розміщений речовий ринок

Депутатам Хмельницької міської ради пропонують поділити земельну ділянку на вул. Геологів, 13 площею 55657 м2 (кадастровий номер 6810100000:10:001:0057), на якій… Далі »

Старе приміщення лазні №1 аварійне, можливо на його місці збудують нове Старе приміщення лазні №1 аварійне, можливо на його місці збудують нове

На вчорашньому засіданні виконкому міської ради з’ясувалось, що з відкриттям лазні №1 доведеться зачекати ще. Приміщення 1929 року знаходиться в… Далі »

Хмельницькі правоохоронці запобігли незаконному відшкодуванню ПДВ Хмельницькі правоохоронці запобігли незаконному відшкодуванню ПДВ

Одне з підприємств Хмельниччини шляхом підроблення податкової звітності намагалося отримати 177 тисяч гривень відшкодування ПДВ з держбюджету. Працівниками Управління захисту… Далі »

Хмельницьке обласне козацьке товариство ВГО УРК закликало міську раду заборонити діяльність російського бізнесу у місті Хмельницьке обласне козацьке товариство ВГО УРК закликало міську раду заборонити діяльність російського бізнесу у місті

У відозві до мера міста та депутатського корпусу представники козацтва зазначають: «На жаль ми усі маємо констатувати той факт, що… Далі »

Чому Хмельницькому національному університету не потрібні коледжі? Чому Хмельницькому національному університету не потрібні коледжі?

Сьогодні студенти багатьох коледжів отримали більші шанси, ніж їх попередники, оскільки частина цих навчальних закладів стає структурними підрозділами університетів. Оскільки,… Далі »

Політична партія «За конкретні справи» заявила, що не підтримує ініціативу Уряду стосовно сільгоспвиробника Політична партія «За конкретні справи» заявила, що не підтримує ініціативу Уряду стосовно сільгоспвиробника

Про це йдеться в офіційному зверненні до громадськості Хмельницької області.  10 грудня на Хмельницькій головній площі зібрались представники аграрного сектору,… Далі »

На  Кам’янеччині районні лікарні чекає оптимізація та приєднання На Кам’янеччині районні лікарні чекає оптимізація та приєднання

Учора відбулася друга сесія Кам’янець-Подільської районної ради VIІ скликання. На засіданні депутати затвердили ряд рішень, згідно з якими окремі районні… Далі »

“Подільські солов’ї” славитимуть Різдво “Подільські солов’ї” славитимуть Різдво

Наступного тижня хмельницьких шанувальників духовної музики очікує справжня культурна подія. 15 грудня  в органній залі обласної філармонії відбудеться великий Різдвяний… Далі »

Хмельницька компанія випустила патріотичну гру «Останній блокпост» Хмельницька компанія випустила патріотичну гру «Останній блокпост»

Хмельницька компанія stfalcon.com випустила гру про боротьбу з поневолювачами. Гравцям на Android та iOS пропонується стримувати ворогів, які напали на… Далі »

Нам або нікому – старі-нові власники знову марять про готель “Україна” у Кам’янці-Подільському Нам або нікому – старі-нові власники знову марять про готель “Україна” у Кам’янці-Подільському

2005 року Кам’янець-Подільськаміська рада надала право користування земельною ділянкою площею 2 тис. 435 кв.м. товариству з обмеженою відповідальністю «Европа-2002». Ділянка… Далі »

ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ

Хмельницька спецрота “Богдан” вирушила у зону АТО. 40 бійців спецроти «Богдан» вирушили у місячне відрядження у зону АТО до Донецької… Далі »