Хмельницьке обласне козацьке товариство ВГО УРК закликало міську раду заборонити діяльність російського бізнесу у місті

У відозві до мера міста та депутатського корпусу представники козацтва зазначають: «На жаль ми усі маємо констатувати той факт, що на другий рік війни в нас у місті до цих пір вільно проводить свою діяльність російський бізнес, а український бізнес без тіні сумніву робить продаж товару, який має походження з країни агресора. Гроші, які таким чином у нашому місті заробляє Російська Федерація йдуть на поповнення військового бюджету агресора, на нові кулі, вибухівку, артилерійські снаряди тощо, які вбиватимуть наших патріотів, у тому числі синів та дочок громади міста.

Саме тому Хмельницьке товариство Українського Реєстрового Козацтва вважає за необхідне вжити наступні кроки (через рішення міської ради та мера міста):

1. Політичне визнання Російської Федерації агресором проти України та проти міста Хмельницького.
2. Політичне рішення про заборону діяльності у місті суб’єктів російського бізнесу.
3. Проведення у місті акції по люстрації бізнесу для виконання політичного рішення про заборону діяльності російського бізнесу у місті Хмельницькому.

План люстрації бізнесу ми пропонуємо наступний:
1. В зв’язку з необхідністю вставлення країни походження бізнесу, заборонити діяльність у місті бізнесових структур, які не є зареєстровані у місті.
2. Скасувати реєстрацію у місті суб’єктів підприємництва, які зареєстровані фізичними або юридичними особами Російської Федерації, або такими особами, походження яких не можливо встановити, включно с суб’єктами зареєстровані в офшорних зонах та подібних структурах, які дозволяють приховати належність власника до Російської Федерації.
3. Заборона продажу товару та послуг, країною походження яких є Російська Федерація, забезпечуючи це інспекцією з боку міського управління торгівлі та відповідними штрафами до суб’єктів підприємництва».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 21

 1. Угу…. а шановних предстаників Хмельницького товариства Українського Реєстрового Козацтва перевірити на адекватність у психіатра і взагалі не допускати до публікації статті “козаків”, які не мають довідки від психіатра про адекватність

 2. Майданутое на всю голову быдло – хорошо вижу вас в прицел . Срочно прячься в навозную кучу , неполноценный недославянин…

 3. тобто ми бачимо на прикладі Монашка У прихильника Рашки і вбивцю наших дітей, які гинуть на Сході

  • Можно просто змінити перші дві букви ніка цього дописувача – “ко” на “ду” і все стане но свої місця. А якщо серйозно, то подумайте про те, скільки вже недоотримали наші підприємства і, в кінці-кінців, наш бюджет, від звертання співпраці з Росією, і наслідок чого гинуть такі підприємства, як, наприклад, хмельницький “Новатор”, “Південмаш” і тому подібні. А скільки таких підприємств вже загинули все у тому ж Хмельницькому. Нашими руками захід знищує нас і Росію, як конкурентів.

 4. треба робити як “вони” щодо нас. А взагалі з ворогом не торгують.

  • Так ВО СВОБОДА відмовляється навіть перший пункт про ВИЗНАННЯ РОСІЇ АГРЕСОРОМ прийняти!
   Вони на виборах взяли гроші у представників російського бізнесу і тепер його дахують. От звідси вітер і віє!

 5. УРК це Український вибір кума Путіна Медведчука. Там троє хворих на голову клоунів в генеральних лампасах. не звертайте увагу.

 6. РОССИЯ ВЕЛИКА И ПУТИН ВЕЛИК ! а все остальное – суета и грязь .Так что , пока дышите ровно нехристи не русские …

 7. Ту цікавим моментом є те, що ВО СВОБОДА відмовляється навіть два політичні пункти прийняти!
  Тож, отримавши від російського бізнесу гроші на вибори, вони по простому тепер просто дахують його.
  Ну, хлопці з АТО (по моїй інформації) вже готують СМІТТЄВУ ЛЮСТРАЦІЮ СИМЧИШИНУ за не виконання ним його передвиборних обіцянок.

 8. А кто такие хлопцы из ато ? В основном это бычье , а правосеки – подстилки жидоколомойские .

 9. дебіли, міська рада вже рік назад визнала Росію агресором, було ціле окреме рішення, було рішення і розпорядження Симчишина про маркування товарів з Росії.

 10. Якщо Хмельницькі міськрада та облдержадміністрація (кожна окремо) визнали Росію агресором, то наступним логічним кроком повинно бути об’явлення їй війни (тільки як вони це будуть робити, адже в Росії відсутні повноважні представники, як міськради, так і ОДА, я вже не кажу, що ні та, ні та, згідно з Конституцією України не мають право на зовнішньополітичну діяльність). Тобто все це “чистої води” популізм. Але як наша держава може робити щось путнє, якщо у нас: прем’єра перед всім світом під час його виступу у Верховній Раді хапають «за яйця»; у Верховній Раді в кулуарах депутатка у б’є депутата сумкою по голові, а потім той – пляшкою її по голові; на засіданні ради при Президентові міністр кидається склянкою, слава богу з водою, в голову губернатора…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.