Політична партія «За конкретні справи» заявила, що не підтримує ініціативу Уряду стосовно сільгоспвиробника

Про це йдеться в офіційному зверненні до громадськості Хмельницької області.  10 грудня на Хмельницькій головній площі зібрались представники аграрного сектору, які певні – такі дії Кабінету Міністрів призведуть до знищення малих та середніх виробництв сільськогосподарської продукції.

На думку представників політичної сили «За конкретні справи»:

«В першу чергу це призведе до знищення середніх та малих виробництв, скорочення робочих місць у селах, остаточного знищення тваринницької галузі і як наслідок – знищення села»,  – йдеться в офіційному зверненні.

Варто відзначити і той факт, що саме сільськогосподарська продукція України, сьогодні користується найбільшим попитом на ринку експорту, а отже є однією з головних галузей, що наповнюють державний бюджет.

Спеціальний режим оподаткування – це єдині пільги, якими користуються сьогодні представники аграрного сектору. В разі підтримки ініціативи Уряду, за підрахунками, не лише виробництво продукції зменшиться як мінімум на 10%, а стане причиною збільшення імпорту товарів за значно більшими цінами.

Лідери політичної партії «За конкретні справи», народні депутати України – Олександр Герега та Андрій Шинькович запевнили, ініціативи Уряду, які спрямовані на знецінення українського виробника, створення умов в яких існування села стане не можливим – підтримувати не будуть. Закликали й інші політичні сили підтримати український сільгоспвиробників:

«Народні депутати України, лідери політичної партії «За конкретні справи»  – Олександр Герега та Андрій Шинькович у Верховній Раді підтримують збереження спеціального режиму ПДВ для виробників сільськогосподарської продукції. І закликають усі політичні сили, представників усіх рівнів влади не допустити прийняття рішення, яке критично відіб’ється на аграрній галузі нашої держави, знищить те, що давало виживати українському народу у найскрутніші часи!  Адже сільськогосподарська галузь – це фундамент продовольчої безпеки нашої держави.

Відстояти збереження сільського господарства, села, захистити селянина та зробити його, як власника землі, заможною людиною –  мета партії “За конкретні справи”.

Варто відзначити, що подібні мітинг проти змін умов оподаткування сільськогосподарських виробників, пройшли по всій території України. Як висновок – такі дії Уряду вкотре дестабілізують суспільно-політичну ситуацію в державі.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Головне в Гереги відшкодування ПДВ.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.