Нам або нікому – старі-нові власники знову марять про готель “Україна” у Кам’янці-Подільському

2005 року Кам’янець-Подільськаміська рада надала право користування земельною ділянкою площею 2 тис. 435 кв.м. товариству з обмеженою відповідальністю «Европа-2002». Ділянка розташовується за адресою: вулиця Лесі Українки, 32, в декількох десятках метрів від міської ради. Розраховувалось, що «Европа» проведе реконструкцію та відновить готельний комплекс «Україна», однак за 10 років будівля продовжує стояти в недобудованому стані.

Фото Дмитра Шеремети, НГП

Фото Дмитра Шеремети, НГП

І тут раптом ТзОВ ««Европа-2002» направляє заяву в міську раду з проханням припинити право користування вищезгаданої земельної ділянки, натомість ТзОВ «Сатека» просить надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення на умовах оренди цієї ж земельної ділянкиу центрі міста під «житловий багатоквартирний будинок з вбудованими закладами громадського призначення».

Згідно з інформацією з Державного земельного кадаструпро право власності та речові права на земельну ділянку, дана ділянка знаходиться у комунальній власності.

Відповідний проект рішення оприлюднений на сайті міської ради.

Щоправда, товариство з обмеженою відповідальністю «Европа-2002» і ТзОВ «Сатека» мають між собою певні зв’язки: кінцевим бенефіціарним власником «Сатеки» є Алагар Фаїз Шахер Махамед, а її засновники – мешканець Тернополя Любомир Лучкевич та ТзОВ «Европа-2002». Та ж сама «Европа», що відмовилась від реконструкції готелю «Україна», а тепер вже вирішила взятись за будівництво житлового будинку.

4

До слова, бенефіціар Алагар Фаїз Шахер Махамед та ТзоВ «Европа-2002», за інформацією єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, мають одну й ту ж юридичну адресу – м.Київ, Печерський район, вулиця Інститутська, будинок 24/7, квартира 44.

Юридична адреса ЛюбомираЛучкевича, другого засновника «Сатеки», – м. Тернопіль, вул. Кармалюка, буд. 10. За цією ж адресою зареєстроване ще одне товариство з обмеженою відповідальністю – «Альта Солар», яке займається виробництвом електроенергії. Його засновниками є вже знайомий нам Любомир Лучкевич та Володимир Штогрин.

Якщо у пошуковику «Google» ввести прізвища вищевказаних підприємців, тона першій сторінці з’являються такі заголовки: «Лучкевич&Штогрин: «Гермесовское» кидалово», «Торгівля людьми, яка кришуєтьсяпрокуратурою», «Тернопільський ГУБОЗ кришуємегашахраїв», «Тернопільські шахраї та кидали Штогрин і Лучкевич».

В цих матеріалах вказується, що Лучкевич та Штогрин, коли очолювали фірму «Гермес», займались збором даних громадян України, які бажали виїхати в США через грін-карту. У разі виграшу, змушували ошуканих українців платити за таку перемогу.

Така схема «Гермесу» працювала близько 10 років, допоки правоохоронці на початку жовтня 2014 року не викрили шахраїв.

«Зловмисники нелегально збирали установчі дані громадян України без їх відома. Особисту інформацію з фотографіями десятків тисяч українців зловмисники купували або викрадали з різних закладів та установ. У подальшому від імен всіх цих людей спільники заповнювали заявки на участь в лотереї. При цьому українці про це навіть не підозрювали.

Щороку, отримуючи імена переможців, вони просто продавали їхній виграшний код. При цьому ціна різнилася від 4,5 тисяч доларів до 12, в залежності від платоспроможності людини. Це у той час, коли участь у лотереї є абсолютно безкоштовною, а Уряд США не уповноважував будь-яке підприємство на Україні бути посередником… А після того, як людина виїжджала за кордон, група спеціально підібраних адвокатів через корумповані зв’язки в правоохоронних органах та судах відбирали все майно потерпілих», – йшлося в офіційному повідомленні МВС.

Тоді ж правоохоронці встановили майже 200 потерпілих в цій афері. За цим фактом було порушено цілий ряд кримінальних проваджень: ст. 190 (Шахрайство), ст. 205 (Фіктивне підприємництво) та ст. 209 (Легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом) КК України.

Також Державною службою фінмоніторину вже підтверджено «відмивання» доходів угрупованням на суму понад 2 мільйони гривень.В Україні у шахрайській схемі були задіяні близько 10 осіб. Двом учасникам було повідомлено про підозру, така ж доля чекає і їх спільників на території США.

Вже цього року на різноманітних форумах з’явилась інформація, що прокуратура Тернопільської області хоче закрити кримінальну справу стосовно діяльності «Гермеса» під керівництвом Лучкевича і Штогрина.

Ще цікавий факт:ТзОВ «Сатека»зареєстроване у Кам’янці-Подільському, вул. ЛесіУкраїнки, будинок 32. Це та ж сама адреса, де знаходиться довгобуд «Україна», який вони хочуть взяти в оренду.

Також проект рішення сесії міськради прописаний так, що у разі його прийняття ділянка перейде від «Европи-2002» до ТзОВ «Сатеки». Якщо депутати не підтримають цієї ідеї, то земля площею 0,2435 га залишиться у «Европи». Тобто, або передаєте «Сатеці», або нікому.

Доля готелю «Україна» повинна вирішитись 16 грудня під час третьої сесії Кам’янець-Подільської міської ради VII скликання.

         Дмитро Шеремета, НГП.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. моя сімья теж пострадала від штогрина і лучкевича біс їх хай посадить з тим бораком, і що хтось мені віддасть мої 4500 уе/? менти спалять а ті будуть по телефону тероризувати мою сімью в чікаго. садіть їх бо бачу вони в судах вже живуть. аферисти. садіть як аферистів і ухилянтів від сплати податків. слава нації

  2. да любко розвалив не одну сім’ю, а тисячі, позабирав все в людей до крохи, запхав в борги і вдолжникові ями тисячі українців, це як сп ам – прис оса лися до грін карти і ввели сп ам до нас. мою сім’ю вони теж розвалили але забирати своє я не буду – гарно погуляв по америці і подивився на наших бомжів там… тут подивіться по кларіті прожект як їх судять, дивуюся чому тут не згадується ще одна темна лошадка борак ігорко , може то шо вчасно втік до америки і вже десять років миє туалети там… хихи… мож ф бр його через мене там і посадить, любко теж не 1 рік мив там туалети і витирав жопи чорним ради того грязного зеленого паспорта, знаю одне що когось там посадили на 4.5 років з них. то неважно і мос к алі забрали хижину в криму, а віка любкова вже його лишила як почитала що в коханого мужа гепатит с, лейкоз і сн ід. бог боса ма фії вже наказав, а оскільки вони тр…али одних і тих самих на купу то поймете самі про шо я… так моя сімья теж розвалилася через тих прокл ятих аферистів і впевнений що вони прокл яті кінчать своє життя (без бо га і без тормозів) на зоні хай там десь під донецьком і їхні діти якщо такі є здохнуть як собаки – не поможуть їм ні ті паспорти і громадянства третіх країн. всім хто це читає – пиз д іть того любка до смерті да любко розвалив не одну сімью, а Тисячі, позабирали все в людей до крихти, запхав у Борго и должнікові ями Тисячі українців, це як спам – присмоктатися до грін карти и ввели спам до нас. теж НЕ 1 рік мив там туалети и вітірав жопі чорним заради того брудного зеленого паспорта, знаю Одне что когось там посадили на 4.5 років зних. то неважливо и москалі забрали хатину в криму, а віка любкова Вже его позбавила як почитала что в коханого чоловіка гепатит с, лейкоз и СНІД.
    тр …. али одних и тих самих на купу то зрозумієте Самі про шо я … так моя сімья теж розвалу через тихий проклятих аферістів и впевнений что смороду прокляті кінчать своє життя (без бога и без тормозів) на зоне хай там десь під Донецькому и їхні діти если Такі є здохнуть як собаки – НЕ поможуть Їм ні ті паспор ти и громадянство третіх стран. всім хто це читає – пі зд іть того любка до смерти
    – особливі прикмети метр сімдесят три десь, світле кучеряве волосся, вдітій непоказно. переляканій погляд, зразу нападає тобто словесно НЕ вступає в контакт .. їздив на чорному чи то кадилак чи то прадо. хай смороду всі будут прокляті и здохнуть в тюрмі, краще в нас чем в сша, бо там можна жити на зоне … там банани Їм пєтухам дають. вбивайте таких зразу коли бачите. про Штогрина інформацію Надамо пізніше, знаємо что его Клята батьківщина з Чорткова а любко – з ланівців. в інтернеті є дані де смороду живуть – підірвіть їх хати может поможе. и дітей їх вбивайте. такому ЧМУ нема что на Нашій рідній неньці землі делать. слава нації, героям слава
    адмінам хелплл

  3. Да, любко володя і борак розрушили мою сім’ю. В 2015 році вони відреклися від гермесу, вову посадили на 4.5 років, любко з адвокатами відмазався, вклав свій лимон і спалив в кам’янці готель, потім добудував 2 поверхи, він розведений і хворий, хворий таким, що не лікується… подорожуючи по області, я бачив повсюди назви гермес…гермес… інет пише – гермесу поклоняються злодії, моя сім’я – робота – кар’єра розвалилися через них в прах і тепер я нічого немаю… крім свободи, свободи і свободи вибору – роби що хочеш, але психологічно я зломлений, а вони, ця дурна компашка далі бавиться, в принципі ніц поганого вони мені не зробили якщо оцінити 2 сторони… В мене зараз є жінки, яких я хочу, невеликий але постійний дохід… розум і маю що їсти. Штогрина не знаю особисто, Любко так – говорив мало і нагло, бачились всього 2 рази. Любко пив таблетки… я так думаю таким людям все все равно, вони начиталися, гіпноз там, нлп, ну а статті, там мафія, податки – набрався десь в Чікаго або надивився фільмів, кража персональної інфо – злочин номер 1 в сша, але не в нас. Вони робили добре всім, крім мене, бо в уркаїні – легально заробити нормально неможливо. борак ігор – керував гермесом з 1994 року, афера віку? області? так в газеті з 94-го я прочитав про них, так, було, і в мене так сталося… але я не жалію, що попав в штати, покупався в океані, навіть побачив 1 звізду… заробив…небагато..був би мудрий – вклав би як і він, але бог наділив одних розумом круел інтенжнс, а других – іншими , вищими матеріями, адже нас вчили – не в грошах щастя, головне – здоровля…, граблі, закон бумеранга, карма, заповіді там… Все що я пам’ятаю через пару років це – що любко пив таблетку на людях і дивився мені в очі, ігорко гуляв , пограваючи сигареткою, переслідував мене.. Штогрина не бачив. Просто, як казав мій сусід любко – “вони забули табличку ділення”… Але бачу поділилися і тепер піднімають уркаїну – там, ліс, там готель, там, словом беруться за все що попало – в одних взяли , другим дають. П.С. боги греції? боги мертві герпеси? в одних взяли другим дають? Да вони про себе тільки думають – алчні, злобні, егоїстичні маньяки, жалко їх близьких, рідних, жінок, хворі, заражені, дромомани і параноїки під слідством… Читаєм далі істеорію, що то далі там буде з 2300 р.т.н. до 2036, коли прийшли сильніші, рижіші і відмінили трафік в сша. Дякую богу що я тут і що в нас все добре, а аферисти? Аферисти на певному етапі знали, що з ними так буде, проте бачу закон граблів їх бабушка вчила-вчила та й недовчила. Багато можна про них писати, проте, неохота палити лампочку на них… лиш би не плакали.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.