До кінця року державна субвенція на квартири учасникам АТО буде засвоєна

На сьогоднішній сесії міської ради депутати проголосували за додаткове виділення з міського бюджету 65 тисяч гривень на дофінансування придбання житла для учасника АТО. Таким чином до кінця року будуть засвоєні кошти з державної субвенції та всі учасники програми поліпшення житлових умов отримають власні помешкання.

Як відомо, у вересні з державного бюджету була виділена субвенція у розмірі 1 млн 626 тисяч на придбання житла для учасників АТО та членів їхніх сімей. Міська рада вже придбала квартири для сім’ї спецпризначенця майора Олександра Кушнірука, який 25 грудня 2014 року загинув при виконанні службових обов’язків в зоні АТО та сім’ї Олександра Співачука, що служив у батальйоні Миротворець та загинув під Іловайськом.  Міський голова зазначив, що сьогодні у нотаріуса будуть підписані документи про придбання житла для сім’ї загиблого хмельничанина Анатолія Сулими.

Грошей які залишились на придбання четвертої квартири виявилось замало: лише 386,4 тис. грн Окрім того з вересня, коли міською радою розподілялись кошти на квартири, у сім’ї військового народилась дитина. Тепер відповідно до законодавства площа придбаного житла має бути більшою.

Тому депутати прийняли рішення виділити з міського бюджету 65 тисяч гривень на дофінансування купівлі житла родині військового. Гроші будуть виділені за рахунок надходжень коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

 1. Вражає неграмотність людей. Шановні, ви хоч інколи читайте те, що пишете та публікуєте на сайті. “До кінця року державна субвенція на квартири учасникам АТО буде засвоєна” – Засвоюються поживні речовини в організмі, а державна субвенція (кошти, гроші) – освоюється!!!

  • А як вони встигнуть до кінця року здійснити процедуру “засвоєння”? Буде “робота” для знов створених антикорупційних органів?

   • ото ви заздрісні і безтолкові паскуди. нова влада змогла за два тижні купити три квартири сімям загиблих в АТО і одному інваліду ІІ групи. Люди втратили батьків, чоловіків, їм допогли, можете ви хоть тепер помовчати в тряпочку. чи так вже болить вам той Симчишин, що готові вкусити себе за сраку

    • Ти певно майданутий на всю голову т просто безграмотний придурок, якщо хамиш та ще і не розумієшь, про що написано. Є відповідна до чинного законодавства процедура закупівель і згідно з нею просто вже неможливо здійснити закупівлі до кінця бюджетного року. Альтернатива – порушення чинного законодавства. Та його не буде – казначейство просто не пропустить платіж. Тобто: Ця заява від лукавого – чистий популізм. А ти дурень безграмотний та ще і хамовите бидло.

     • До речі, я брав суттєву участь у реальній допомозі таким відповідним верствам населення. А ти певно (з лексікону видно) з тих, що вміють тільки руйнувати: бруківку розбирати, тролейбуси палити…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.