Симчишин показав потенційних керівників структурних підрозділів

На сьогоднішній сесії міської ради Олександр Симчишин представив можливих очільників структрних підрозділів міської ради. Також міський голова зазначив, що частина кадрових змін ще попереду. Окрім того він наголосив, що всі кандидатури пройдуть громадські обговорення, а зокрема претенденти на гуманітарні галузі будуть обговорені з колетивами.
На посаду начальника управління молоді та спорту претендує Сергій Ремез. Раніше він працював викладачем у вищому навчальному закладі, викладачем у школі та багато років працював у комітеті з фізичної культури та спорту виконкому міської ради, був заступником начальника управління молоді та спорту.
 sport
Начальником управління культури та туризму може стати директор музичної школи No.1 Артем Ромасюков. Він одразу представив депутатам свій план роботи на посаді: розроблення програми розвитку культури міста, впровадження національно-патріотичного виховання молоді, розвиток Пластунськоно руху та низку інших.
culture
На посаду начальника управління освіти претендує Роман Миколаїв. Має досвід роботи у школі, працював головним спеціалістом в управлінні сім’ї, молоді та спорту обласної ради, був викладачем в одному з вишів на Тернопільщині. Кандидат вважає, що найгіршими проблемами є черги в дитячі садочки та благодійні внески у школах. Також Роман Миколаїв зазначив, що у разі призначення на посаду не бачить потреби впроваджувати глобальні кадрові зміни в управлінні, проте буде створювати базу молодих педагогів для їх подальшого працевлаштування.
osvita
Також секретар міської ради Михайло Кривак зазначив, що вже є кандидат на посаду начальника управління фінансів. Сергій Янчук вже працює над розробленням нового бюджету міста. Також незабаром будуть представлені кандадатури начальників департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів, а також управління транспорту та зв’язку.
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 29

 1. Це той Ромасюков, який під час передвиборної кампанії рвав сраку за Чернилевського і ” обов’язковою явкою” в робочий час збирав колектив на зустріч з “тимчасово виконуючим обов’язки майбутнім заступником міського голови”?

  Нічого собі командочку “чесна влада” підбирає… Влада нова – методи старі.

 2. Ремез це той базарник, що торгує спортивною формою та інвентарем. То тепер всі в нього мають закупляти форму! Оце боротьба з корупцією, нічого не скажеш “чесна влада”!

  • з якої радості в нього хтось має закуповувати форму? скільки грошей з бюджету виділяється на закупівлі форми???? нуль гривень. Перестань писати брехню клоун

 3. Ромасюков депутат обласної ради від “Свободи”. як він міг рвати сраку за Чергнилевського? не брешіть.

 4. Люди ще не призначенні, їх може обговорити кожен хмельничанин, добре було щоб писали про них правду і не анонімно

  Симчишину ще один плюс. Так ніхто ніколи не робив. в інших містах також ніхто обговорення кандидатів не проводить

  • Симчишин – перший мер, що виконує свої передвиборчі обіцянки

   • симчишин такий же гандон як і ти. В свободі всі гандони.

   • Вже усі виконав, почав виконувати на перед, за другий термін.

    Люмпен хаває!

    • не всі, але те що працює юдя людей помітно за перші дні. Симчишин перший хто після звернення до ньоо приїхав до нас на вулицю, поговорив з людьми і наше питання з підсипанням ям на вулиці Цегельній зробив

 5. Сергій Ремез – нормальний, чесний та порядний. За власні слова відповідаю.

 6. По молоді і спорту Симчишин обіцяв молодого (років 35-37) менеджера? Де він? Вертаємося до старої влади?

 7. народ, це тільки кандидати на посади. Симчишин представив їх депутатам, далі громадське обговорення.

 8. Коли вже візьмуться за управління ЖКГ? Чи куратор туда не допускає? Там починаючи від Вишпольського з благоустрою і закінчуючи заступником Кареловою – як зайдеш, з тим і вийдеш.

 9. Богумир Дмитриевич Мыколаев
  (в детстве и юнности Николаев Роман Дмитриевич).
  Родился 28.02.1980 г., в России,Читинская область, смт. Оловъяная, в Забайкалье, в семье военнослужащего. Русин.
  Отец: Мыколев Дмитрий Петрович; мать: Мыколаева (Береговая) Лидия Тимофеевна; сестра: Мыколаева (Волотюк) Ирина Дмитриевна.
  С 2001 года женат, жена: Мыколаева Квитана (Инна) Леонидовна. Вместе с супругой воспитывает двоих сыновей: Мирослава – 2001 года рождения, Ростислава – 2009 года рождения.
  Род по отцу происходит из Галичины, из городка Мыколаев Львовской области, материнская линия отца – русские старообрядцы бежавшие с Урала в 17 веке. Материнский род – задунайские казаки, матринская линия мамы из подольских мещан (городок Дунаевцы).
  Образование высшее – учитель истирии и правоведения, Закончил с красным дипломом исторический факультет Каменец-Подольского педагогического университета. Соискатель научной степени кандидата философских наук. В 2010 году, Ученым советом Православной Родноверческой Академии Вероведания, присвоено научную степень Доктора Ведического Богословия за написания ряда книг по оной науке: “Ведическое Православие: наш путь к Богу” (2004), “Малый Требник Родной Православной Веры” (2005), “Родная Вера. Источник счастья” (2007), “Требник Родной Православной Веры” (2008), “Славянство. Родная Православная Вера в вопросах и ответах. Книга 1” (2010), а также активное участие в подготовке и издании книг “Правослов” (2008) и “Именослов” (2009).
  Сочетание стихий: Воздух штиль – Вода водопад. Соционический тим: Интуитивно – Логический интроверт (псевдонимы тима: Критик, Бальзак).
  Получал посвящение в РУНВере с именем Межемир.
  Получал посвящения в традиции Сварожье Радение с именем Богумир.
  Ученик Владимира Куровского.
  Джерело: http://www.veda.dp.ua/?catalog&dep=200

  Тепер всі учні шкіл міста будуть обізнані з РУНвірівською традицією і нетільки… а Іавна Купала як святкуватимуть…
  Залишелось Куровського – начальником управліня молоді і спорту, а Смотрителя начальником управління культури…))))
  Ну, щось таке…

 10. А чому про управління соцзахисту всі мовчать??? Там зміни плануються?

 11. Цитата з статті: Ставка на молодь – не якась особливість, то вимога часу
  “Щодо старших людей у владі, то міський голова абсолютно відверто говорить: «У сучасних реаліях люди, які об’єктивно, своїм усвідомленням, своїм баченням залишилися, у кращому випадку в 90-х, а в гіршому – в 70-80 роках, вони не встигають за вимогами часу і це теж одна з причин того, що Україна не рухається так, як би мала рухатись».
  Міський голова розповів, за якими критеріями продовжує формувати команду: «Ми працюємо по керівниках структурних підрозділів, по начальниках управлінь – це теж здебільшого будуть молоді люди – 32-37 років. Люди, які формувалися в українській незалежній державі, вони не мислять совковими штампами. Ну і більш-менш встигають у ногу з часом».
  Тобто, кандидат на молодь та спорт – Ремез, якому 51 рік. Слова Симчишина розходяться з ділом. Говорить одне, робить інше. Ремез зі старої влади, працював в управлінні спорту та молоді більше 20 років заступником. Чому немає нових людей, молодих? Невже в Хмельницькому немає інших кандидатів, чи нам умисно їх не представляють? А де можливість подати документи та прийняти участь у конкурсі та обговоренні іншим, можливо навіть кращим спеціалістам?

 12. Якби Симчишин не займався дурницями, а діяв за законом, то не було б цих всіх обурень. А ЗА ЗАКОНОМ він повинен не влаштовувати ці шоу з “обговореннями” кандидатів на посади начальників управлінь, яких він взяв невідомо звідки, а оголосити відкритий КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД НАЧАЛЬНИКІВ УПРАВЛІНЬ. Тому що за діючим законом службовці приймаються на посади ТІЛЬКИ НА КОНКУРСНІЙ ОСНОВІ, а не так, як захотілося Симчишину. І так робила влада до Симчишина, він перший робить це наплювавши на закон.

  А закон – це ВІДКРИТИЙ КОНКУРС. Заздалегідь публікуються конкурсні умови. І в конкурсних умовах мало б бути зазначено “Вік до 37 років”, тоді б ніхто не дивувався, як Симчишин говорить одне, а пропонує інше (51-річного Ремеза). Мали бути вказані вимоги до кандидатів: освіта, досвід роботи (або вказати, що кандидати з досвідом роботи не приймаються – хоч це маячня, але цієї маячні комусь хочеться).

  Тоді ВСІ, хто підходить під ці умови і має бажання – можуть подати свої кандидатури, і КОНКУРСНА КОМІСІЯ на підставі екзаменів, антикорупційної та люстраційної перевірки, а не Симчишин особисто визначить, хто буде начальником управління. А коли це робиться наперед з персональним вподобанням – це вже КОРУПЦІЯ.

  Симчишин цього не знає чи вдає з себе дурня? Якщо “нова влада” свідомо порушує закон, то чим вона відрізняється від злочинної влади Януковича? Такі ж самі!

  • можете процитувати статтю Закону? Начальники управлінь ніколи не призначалися на основі конкурсу, це рішення виключно міського голови. Раніше про призначення начальник ніхто нікого не питав. Зараз Симчишин почав обговорення і за треба йому дякувати, бо це вперше в Україні.
   головних спеціалістів і спеціалістів дійсно призначають на основі конкурсу, а кеірвників ні. так що велопатруль не пердіть в калюжу. якби Симчишин діяв по Закону, то сам би призначив всіх начальників і плював на всіх.

 13. Шок, але позитивний шок. До нас в 29 школу прийшов кандидат на посаду начальника управління. Прийшов щоб просто поговорити і розказати про себе і своє бачення. Освітяни, друзі, нам вперше показали кандидатів. Раніше навіть начальники управлінь до нас не приходили.

  • так, саме тому що в 29 школі вчаться діти волхва (Миколаїв Роман). Доречі хай би виховував дітей до канонів рунвіри а то розпустилися і тільки й грошми хизуються.

 14. да такого нема в жодному місті по країні. ми піонери в такому плані.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.