До кінця року фірма Лабазюка має відремонтувати дорогу за 6,5 млн.грн

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області за результатами тендеру уклала угоду на поточний середній ремонт автомобільної дороги місцевого значення (Кам’янець-Подільський – Сатанів – Війтівці – Білогір’я) – Бубнівка через Попівці. Відповідне оголошення з’явилось вчора на «Віснику державних закупівель».

Найдешевшу ціну за свої послуги запропонувала київське ТзОВ «Сервіс-Буд-Україна»: вони оцінили вартість ремонту у 5 мільйонів 927 тисяч гривень, однак конкурсна комісія відхилила пропозицію через відсутні документи щодо підтвердження наявності фінансової спроможності, відсутню відомість з Єдиного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – про кінцевого бенефіціарного власника, відсутню копію договору з залученою лабораторією, а також у витягу та Статуті не вказано вид діяльності: будівництво доріг і автострад.

Виграло тендер приватне підприємство «Аграрна компанія 2004», кінцевим бенефіціарним власником якої є народний депутат Сергій Лабазюк. За ремонт дороги вони отримають 6 мільйонів 575 тис.грн. Третім конкурентом Лабазюка була «штатна» тернопільська фірма «Техно-Буд-Центр», у них найдорожча пропозиція – 7млн. 479 тис.грн.

Роботи повинні бути виконані до 31 грудня 2015 року

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.