У Хмельницькому немає землі під індустріальний парк – Гончарук

У Хмельницькому відсутня земельна ділянка комунальної власності, яка відповідала б вимогам Закону України “Про індустріальні парки”.

Про це заявив заступник міського голови Володимир Гончарук у відповіді на запит активіста Олександра Шемчука.

teh

При цьому посадовець зазначив, що на вулиці Західно-Окружна, 19/7-А розташована земельна ділянка площею 5,5 га промислового призначена, право оренди якої виставлено на аукціон.

Довідка НГП. Індустріальні парки дозволяють здійснити промислову модернізацію країни та  відновити конкурентоздатність національного товаровиробника на ринку глобальних інвестицій.

Світова практика (огляд роботи індустріальних парків у Чехії, Польщі та Туреччині) показує, що: на 1 га площі індустріального парку приходиться від 1,0 до 5,0 млн дол.США інвестицій, на 1 га площі індустріального парку створюється, як правило, від 20 до 50 робочих місць.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 19

 1. авторе, ти напиши все повністю. Земельна ділянка під індустріальний парк має бути не менше 15 га цілісним виглядом. хтось знає де в Хмелі є 15 га землі?

 2. В 2014 році депутати Хмельницького району працювали над цим питанням. В районі є колишня війскова частина, за Богданівцями, площею біля 30га. Поруч потужна підстанція. Але тоді в.о. голови ОДА О. Симчишин зробив ВСЕ щоб частину ділянки отримав в оренду ФОП з Києва, а не громада Хмельницького району. Навідь вже був інвестор з проектом в 30 мл. дол. США, на 200 робочих місць. Але ФОПовець з Київа був переконлішивим.

 3. Все правільно. Олександр довів справу до логічного завершення і Завгородній просто підписав. Документи по землі виготовляються біля шести місяців.

  • Все почалося ще в 2013 році, коли головою Хмельницької районної ради була Андрійчук К.П., керуюча справами Хмельницької районної ради Коменда Л.М., головою Хмельницької районної державної адміністрації був пан Кольгофер В.О.. В коридорах Хмельницької районної ради та РДА, з’явилися чоловік пані Андрійчук К.П. з представником Київської ФОП Гуцулом В.А. на рахунок землі 138га колишнього військового містечка номер 61.
   В той час в Хмельницьку районну РДА з пропозицією створити індустріальний парк звернувся пан Шемчук О.О.
   Повністю про це Ви можете прочитати тут: http://ngp-ua.info/2015/01/18885
   Симчишин О.С. коли був на посаді першого заступника Хмельницької ОДА не підписував розпорядження про виділення землі представнику Київської ФОП Гуцулу В.А. А підписав це розпорядження Загородний М.В. в квітні на виділення 15га землі, в жовтні на виділення ще 4га землі колишнього військового містечка номер 61.
   Гуцул В.А. став депутатом Хмельницької районної ради від партії Лабазюка “Поруч”. Головою хмільницької районної ради став Мельник Ю.В. від партії Лабазюка “Поруч”. Головою Хмельницької РДА стала Коменда Л.М.
   Шемчук О.О. повинен був стати депутатом Хмельницької районної ради від РПЛ, щоб добитися створення індустріального парку в Хмельницькому районі на території колишнього військового містечка 61, чомусь перед подачею документів на реєстрацію в ТВК, РПЛ міняють першого в списку Шемчука О.О. на Якимчука А.Л. котрий є близьким знайомим сім’ї Андрійчук. Андрійчук К.П. в свій час, коли була депутатом Хмельницької районної ради, двигала Якимчука А.Л. на посаду головного лікаря Хмельницької районної лікарні. (Шемчук О.О. після такого вчинку покинув ряди РПЛ)
   І як на вашу думку, є зацікавленість у даних керівників та депутатів Хмельницької районної ради створити індустріальний парк на території Хмельницького району, чи віддати змелю 138га колишнього військового містечка 61 в одні приватні руки, так сказати представнику Київської ФОП Гуцулу В.А.?
   А що хоче на цій землі зробити Гуцул В.А. читайте тут: http://ngp-ua.info/2015/01/18906

  • Я точно знаю всі документи, проекти, довідки фопам з Київа робив Симчишин, землі там не 30 гектарів, а 300. Він цю землю вкрав, віддав фопам з Києва і Завгородного купив, щоб той підписав. Це все одна банда: Олександр. фопи з Києва і Завгородний.

   • Ще в цій банді ФОП індус Лакшмі чи Лохшмиі з Києва і його кум Мирний. Я знаю з ради майдану Альона мені про це розказувала.

 4. Хто виступає проти Симчишина?
  Я знаю кількох веселих персонажів.
  1.Альона Берьоза
  2.Михайло Йосифович Хабаль
  3. Андрей Карнатовский
  Це тріо одне одного варті. З Інтернету не вилазять. Гадять на кожному кроці. Є сумніви в їх правоздатності та дієздатності.

  • Тоталітаризм розводиш. Не можна правду писати, та критикувати Симчишина, так виходить?

   • не наговарюйте, ці люди відомі в місті , вони повинні бути народними депутатами, президентами, . Удачі Альоні, Михайлу та Андрею.

    • То, что Хабаль это конечно уровень народного депутата, а может и президента, это да.)))
     По моему, мы доходим до такой точки, когда все кто игрался с властью и за власть, доигрывают не партию, нет, а нашу родную страну.

     • Хабаль, Береза і Карнатовський – це наше майбутнє. Ну і що що вони проти Симчишина. Це поважні і розумні люди. Єдина достойна команда.

  • багато сцимчишин начудив….в тому числі кришує Кіпермана та відтяпав землю школи-інтернату по вул.Озерна 14….або на Європейській 5 побудували на комунальній землі пятиповерхівку…або на Подільські 93/1 кришують обласну прокуратуру…гнати дурня до цугундера….

 5. Все почалося ще в 2013 році, коли голово­ю Хмельницької районної ради була Андрійчук К.П., керуюча справами Хмельни­цької районної ради Коменда Л.М., голово­ю Хмельницької районної державної адміні­страції був пан Кольгофер В.О.. В коридо­рах Хмельницької районної ради та РДА, з­’явилися чоловік пані Андрійчук К.П. з п­редставником Київської ФОП Гуцулом В.А. на рахунок землі 138га колишнього в­ійськового містечка номер 61.

  В той час в Хмельницьку районну РДА з пр­опозицією створити індустріальний парк з­вернувся пан Шемчук О.О.

  Повністю про це Ви можете прочитати тут:­ http://ngp-ua.info/2015/01/18885­ ­

  Симчишин О.С. коли був на посаді першого­ заступника Хмельницької ОДА не підписув­ав розпорядження про виділення землі пре­дставнику Київської ФОП Гуцулу ­В.А. А підписав це розпорядження Загород­ний М.В. в квітні на виділення 15га земл­і, в жовтні на виділення ще 4га землі ко­лишнього військового містечка номер 61.

  Гуцул В.А. став депутатом Хмельницької р­айонної ради від партії Лабазюка “Поруч”­. Головою хмільницької районної ради ста­в Мельник Ю.В. від партії Лабазюка “Пору­ч”. Головою Хмельницької РДА стала Комен­да Л.М.
  Шемчук О.О. повинен був стати депутатом ­Хмельницької районної ради від РПЛ, щоб ­добитися створення індустріального парку­ в Хмельницькому районі на території кол­ишнього військового містечка 61, чомусь ­перед подачею документів на реєстрацію в­ ТВК, РПЛ міняють першого в списку Шемчу­ка О.О. на Якимчука А.Л. котрий є близьк­им знайомим сім’ї Андрійчук. Андрійчук К.П. в свій час, ко­ли була депутатом Хмельницької районної ­ради, двигала Якимчука А.Л. на посаду го­ловного лікаря Хмельницької районної лік­арні. (Шемчук О.О. після такого вчинку покинув­ ряди РПЛ)
  І як на вашу думку, є зацікавленість у д­аних керівників та депутатів Хмельницько­ї районної ради створити індустріальний ­парк на території Хмельницького району, ­чи віддати змелю 138га колишнього військ­ового містечка 61 в одні приватні руки, ­так сказати представнику Київської ФОП Г­уцулу В.А.?
  А що хоче на цій землі зробити Гуцул В.А­. читайте тут: http://ngp-ua.info/2015/01/18906­ ­
  ….

  • Цiкаво,a чим це плануe зайнятися на цих землях “активiст” шинчук разом зi cвоiм побратимом зiнчуком?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.