У Хмельницькому відкрився Call-центр Національної поліції

Сьогодні голова Національної поліції України Хатія Деканоідзе відкрила Call-центр Національної поліції у Хмельницькому. Він здійснюватиме централізований прийом повідомлень про правопорушення та організовуватиме оперативне реагування на них.

На кожну зміну у Call-центрі заступатиме 6 операторів та 4 диспетчери. Оператор служби «102» прийматиме дзвінок і здійснюватиме первинну кваліфікацію події на основі отриманої від заявника інформації.

Далі повідомлення передаватиметься відповідному диспетчеру, який на електронній карті міста має можливість відслідковувати місце перебування усіх патрульних та інших нарядів поліції. Він направлятиме на місце події найближчий патруль, а якщо є ознаки кримінального правопорушення — і слідчо-оперативну групу.

Також диспетчер відслідковує всі етапи реагування на подію та оптимізує діяльність патрулів, щоб жодна ділянка міста не залишалась без їхнього нагляду.

З початком діяльності Call-центру унеможливлюється ситуація, коли людина не може додзвонитися в поліцію або її заяву з якихось причин не реєструють. Крім того, скорочується час реагування на повідомлення та підвищується ефективність діяльності підрозділів поліції.

Як писав НГП, сьогодні у Хмельницькому дано старт новій патрульній поліції.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.