За 11 місяців падіння промисловості Хмельниччини становило 3,4%

За січень-листопад цього року обсяг промислової продукції у Хмельницькій області скоротився на 3,4% у порівнянні з відповідним періодом минулого року. Серед регіонів держави Хмельниччина посіла 9 місце.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

У добувній промисловості та розробленні кар’єрів проти січня–листопада 2014р. випуск продукції збільшився на 13,6%.

На підприємствах переробної промисловості в січні–листопаді 2015р. виробництво продукції зменшилось на 11,1%, у т.ч. у текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – 34,2%, виробництві харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів – 27,9%, металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устатковання, – 3,4%, машинобудуванні – 2,5%, виробництві ґумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – 1,7%.

Поряд із цим збільшився випуск продукції у виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності (в 1,6 раза).

У постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря проти січня–листопада 2014р. обсяги виробництва продукції зросли на 14,9%.

За січень-жовтень 2015р. реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 20,6 млрд.грн., з неї продукції добувної та переробної промисловості – на 13,8 млрд.грн. У

загальному обсязі реалізації найбільша питома вага припадала на постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (32,1%), виробництво харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів (27,2%), виробництво ґумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (17,0%).

В області 28,7% від загального обсягу реалізованої промислової продукції належить підприємствам Хмельницького, 21,1% – Нетішина, 10,8% – Кам’янець-Подільського району.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. І в це, що на 3,4 %, хтось вірить? Відгукніться

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.