За 8 місяців падіння промисловості Хмельниччини становило 7,6%

Обсяги промислової продукції на Хмельниччині за підсумками січня-серпня 2014р. у порівнянні з відповідним періодом 2013р. скоротилися на 7,6%.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

У добувній промисловості і розробленні кар’єрів проти січня-серпня 2013р. випуск продукції збільшився на 6,7%.

На підприємствах переробної промисловості в січні-серпні 2014р. порівняно з відповідним періодом попереднього року виробництво промислової продукції скоротилось на 5,7%, у т.ч. у текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 16,3%, виробництві харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів – на 11,1%, гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 10,7%.

Поряд із цим збільшився випуск продукції у виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності (на 49,1%), машинобудуванні (на 1,1%).

У постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря проти січня-серпня 2013р. обсяги виробництва продукції скоротились на 11,9%.

За січень-липень 2014р. реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 9,8 млрд.грн., з неї продукції добувної та переробної промисловості – на 6,7 млрд.грн.

У загальному обсязі реалізації найбільша питома вага припадала на постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (30,7%), виробництво харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (28,4%), гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (18%).

В області 28,5% від загального обсягу промислової продукції реалізовано підприємствами Хмельницького, 19,3% – Нетішина, 9,7% – Кам’янець-Подільського району.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.