На Хмельниччині “ляшківці” поки “втрясли” трьох із семи мажоритарників На Хмельниччині “ляшківці” поки “втрясли” трьох із семи мажоритарників

Радикальна партія Олега Ляшка поки визначилася із трьома кандидатами у народні депутати в одномандатних округах Хмельничччини. Таке НГП підтвердила голова… Далі »

Сабій буде одинаком-мажоритарником від “Свободи” на Хмельниччині Сабій буде одинаком-мажоритарником від “Свободи” на Хмельниччині

ВО “Свобода” висунула єдиного кандидата у народні депутати в одномандатних виборчих округах Хмельницької області. Про це йшлося на сьогоднішньому з’їзді… Далі »

Блок Петра Порошенка висунув у Хмельницькій області 5 із 7 мажоритарників Блок Петра Порошенка висунув у Хмельницькій області 5 із 7 мажоритарників

Політична партія “Блок Петра Порошенка” висунула у Хмельницькій області 5 із 7 кандидатів у мажоритарних округах. Про це повідомив лідер… Далі »

“Батьківщина” підтримуватиме на хмельницькій мажоритарці мера-самовисуванця Мельника “Батьківщина” підтримуватиме на хмельницькій мажоритарці мера-самовисуванця Мельника

Партія “Батьківщина” затвердила виборчих список із 180 кандидатів у депутати у мажоритарних округах країни. Відповідне рішення було ухвалено сьогодні на… Далі »

Кляп для ЗМІ Кляп для ЗМІ

Інтернет-видання “Незалежний громадський портал” на старті позачергових виборів до Верховної Ради України зіткнулося з небезпечним прецедентом. Це — кібератаки, направлені… Далі »

На Хмельниччині партія Яценюка виставила на мажоритарку чиновника, який хотів демонтувати намет “євромайданівців” На Хмельниччині партія Яценюка виставила на мажоритарку чиновника, який хотів демонтувати намет “євромайданівців”

Політична партія “Народний фронт” висунула 5 кандидатів в одномандатні округи Хмельниччини. Перелік кандидатів сьогодні озвучив голова центрального штабу партії і діючий… Далі »

Нарешті вдома. Та чомусь радості мало тому що знаєш у якому пеклі залишилися ті люди які за останні пару місяців вже стали близькі наче родина. Нарешті вдома. Та чомусь радості мало тому що знаєш у якому пеклі залишилися ті люди які за останні пару місяців вже стали близькі наче родина.

Нарешті вдома. Та чомусь радості мало тому що знаєш у якому пеклі залишилися ті люди які за останні пару місяців… Далі »

ТПРУ!.. ТПРУ!..

Виборчий фальстарт колишніх регіоналів, які тепер гордо носять назву Партії розвитку України, завершився тим, чим власне й мав. Учора, 13… Далі »

Ксенжука оптимізують разом з ювелірною службою Ксенжука оптимізують разом з ювелірною службою

Набула чинності постанова Уряду «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади» (від 10 вересня 2014 р. № 442), яка покликана… Далі »

У Славуті понівечений під’їзд багатоповерхівки став патріотичним У Славуті понівечений під’їзд багатоповерхівки став патріотичним

У Славуті мешканці багатоповерхівки розмалювали власний під’їзд під національний колорит. Про це у “Фейсбуці” написав один із мешканців і автор… Далі »