“Дружні” розбірки в Кам’янці “Дружні” розбірки в Кам’янці

Два дні в Кам’янеці-Подільському біля кінотеатру “Дружба” відбувала вулична боротьба за будівлю. Власниками кінотеатру себе вважає себе велика кількість людей:… Далі »

На Хмельниччині відкрили виставку, присвячену Героям Небесної Сотні та учасникам АТО На Хмельниччині відкрили виставку, присвячену Героям Небесної Сотні та учасникам АТО

Хмельницька обласна універсальна наукова бібліотека ім. М. Островського відкрила виставку, на якій представлені інформаційні матеріали про земляків, які віддали життя… Далі »

Хмельниччина відправила понад 40 тонн гуманітарного вантажу для мешканців Донбасу Хмельниччина відправила понад 40 тонн гуманітарного вантажу для мешканців Донбасу

Хмельниччина відправила понад 40 тонн гуманітарного вантажу для мешканців Донбасу на звернення Товариства Червоного Хреста України. Про це НГП повідомили у… Далі »

Хмельницькій санроті, яка перебуває в зоні АТО, необхідно 70 бронежелетів Хмельницькій санроті, яка перебуває в зоні АТО, необхідно 70 бронежелетів

Сьомій хмельницькій санітарній роті, яка перебуває в зоні АТО, необхідно 70 бронежелетів. Про це “Незалежному громадському порталу” телефоном повідомив командир… Далі »

У Хмельницькому можна побачити Париж У Хмельницькому можна побачити Париж

У Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва відкрилась виставка київської фотографки Наталії Компанцевої. Експозиція включає 48 чорно-білих фотографій Парижа. Зробити виставку саме чорно-білою… Далі »

Хмельницька гуманітарно-педакадемія знизила плату за освітні послуги після “прочухана” Хмельницька гуманітарно-педакадемія знизила плату за освітні послуги після “прочухана”

На виконання рекомендацій Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія знизила плату за  освітні послуги. За результатами… Далі »

Шепетівські депутати фінансово підтримають учасників АТО Шепетівські депутати фінансово підтримають учасників АТО

На 58 сесії Шепетівської міськради депутати прийняли рішення заборонити використовувати на території міста піротехнічні засоби (салюти, фейерверки та інше) до… Далі »

Розізнаний просить громадян повідомляти про факти зловживань під час мобілізації військових Розізнаний просить громадян повідомляти про факти зловживань під час мобілізації військових

Начальник УМВС України у Хмельницькій області Олександр Розізнаний просить громадян повідомляти про факти зловживань під час мобілізації військових. Про це він… Далі »

Дві фірми поділили між собою тендера комунальників Мельника Дві фірми поділили між собою тендера комунальників Мельника

Комунальне підприємство по будівництву, ремонту та експлуатації доріг Хмельницького міськвиконкому (КП “БРЕД” ) за результатами тендерів уклало угоди на поставки… Далі »

Сміття у Південному Бузі вистачить ще на 10 волонтерських прибирань Сміття у Південному Бузі вистачить ще на 10 волонтерських прибирань

Близько тридцяти волонтерів зібрались для очищення території біля ріки Південний Буг у Хмельницькому. Спочатку акція планувалась для очищення від мотлоху… Далі »