“Дружні” розбірки в Кам’янці

Два дні в Кам’янеці-Подільському біля кінотеатру “Дружба” відбувала вулична боротьба за будівлю. Власниками кінотеатру себе вважає себе велика кількість людей: міська влада, де-юре співвласники(Амбросімова і Нестеровська), діючі орендарі (Наталя та Олександр Колеснікови). Судова тяганина затягнулася, однак час від часу спалахують конфлікти між сторонами.

загружено

Так сталося і цієї середи після чергового судового засідання по “Дружбі”. Цього разу суд залучив до справи третю сторону – пана Колеснікова і засідання було перенесене на 22 вересня. Однак представники співвласників, які вимагають визнати їхня право на власність будівлі, вирішили оглянути будівлю. На допомогу собі вони запросили вже скандальновідоме громадське формування “Міська варта”.

Нагадаємо, що “захисники міста” вже “прославились” тим, що зривали зустріч представників влади і громадськості в Кам’янці, виступали на захист гендиректора “Міськтепловоденергії” та навіть їздили захищати від громади губернатора Пруса.

На заваді “вартовим” виступили діючі орендарі приміщення . Згодом до них долучилися представники громади та декілька депутатів. Правоохоронці не особливо втручалися у міжусобні розбірки.

Близько 5 годин тривали перемовини, однак ніхто не пішов на поступки. Представники Амбросімової і Нестеровської вимагала доступу до приміщення, частина якого все ще належить їм, а громада була прости пояснюючи це тим, що рішення суду і відчуження будівлі кінотеатру біло незаконним.

Наступного дня конфлікт продовжився, однак так і не приніс жодних результатів: всі залишились при своєму.

В коментарі НГП перший заступник начальника штабу громадського формування ”Міська варта” Віталій Добровольський заявив, що вони “там, де правда”: “Ми діємо в межах чинного законодавства і завжди підтримуємо людей, на боці яких правда”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.