Обласна рада — на виборах! Обласна рада — на виборах!

Мабуть, вперше в історії головного самоврядного органу Хмельниччини — обласної ради — склалася ситуація, коли вище її керівництво та заступники… Далі »

У Хмельницькому впродовж 9 днів можна безкоштовно здати небезпечні відходи У Хмельницькому впродовж 9 днів можна безкоштовно здати небезпечні відходи

Впродовж дев’яти днів у Хмельницькому від населення будуть приймати ті відходи, які зазвичай здати безкоштовно не можливо. А саме –… Далі »

Хмельницький ДП “Новатор” за 1,1 млн. грн відремонтує для “оборонки” країни 12 літальних апаратів Хмельницький ДП “Новатор” за 1,1 млн. грн відремонтує для “оборонки” країни 12 літальних апаратів

Військова частина А0215 МО України (Вінниця) за результатами тендера 16 вересня уклала угоду з державним підприємством “Новатор” (Хмельницький) на ремонтування… Далі »

ЦВК відмовила Люшенку і Мурзі в реєстрації кандидатами у народні депутати ЦВК відмовила Люшенку і Мурзі в реєстрації кандидатами у народні депутати

Центральна виборча комісія винесла постанови (№№ 997, 998) про відмову в реєстрації кандидатів у народні депутати у 191 виборчому окрузі… Далі »

Бронетранспортер, який полагодили славутські активісти, передали батальйону “Київська Русь” Бронетранспортер, який полагодили славутські активісти, передали батальйону “Київська Русь”

Бійці з 11-го батальйону територіальної оборони “Київська Русь” отримали бронетехніку, яку відремонтували активісти зі Славути. Про це повідомляє Цензор.НЕТ. “Висловлюємо… Далі »

ЦВК замінила голову 188 ОВК на “потрібну людину” ЦВК замінила голову 188 ОВК на “потрібну людину”

Центральна виборча комісія Припинила достроково повноваження голови 188 окружної комісії Анни Мадунової, 1984 року народження від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання… Далі »