ЦВК замінила голову 188 ОВК на “потрібну людину”

Центральна виборча комісія Припинила достроково повноваження голови 188 окружної комісії Анни Мадунової, 1984 року народження від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Громада”.

Про це зазначено у постанові ЦВК №1008 від 18 вересня.

На її місце призначено Віктора Квасницького, 1961 року народження.

Заміна голови ОВК відбулася “у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії”.

Нагадаємо, що раніше ЦВК провело ротацію голови 193 ОВК.

Довідка НГП. На президентських виборах-2004 Віктор Квасницький був членом 190 ТВК від Віктора Януковича.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 16

 1. На її місце призначено Віктора Квасницького, 1961 року народження.
  Прекрасно цеж директор-власник нового ринку в “Ружичанці”, якого Лабазюк кришує щоб ринок не відібрали інвестори.
  То може хоть цього разу запрацює ринок!

  • А для чого йому тепер ваш ринок, а з ринком і кришування лабазюка? Про це ви подумали? він тепер пташка вільна

 2. а факти?? факти де що він когось кришує??знов Коліщак придумє якісь теми…

  • Ну а как по другому? Это политическая война идет, только кто то решает вопросы народа, а кому то только выборы, и фигней страдать

 3. Хмельничанину! А Ви не можете, щоб Коліщака не зачепити !

 4. Коли дивишся,яких гнид розставляє Київ=Майдан неминучий. За таку гниду,що облапошила дольовиків ринку в Ружичній міг постаратись тільки Лабазюк. Бо сам такий. Ой хтось в тюрягу сяде…..!

  • сірожа, я вибачаюсь, я не за Лабазюка і не за Коліщака і цих всіх, але я як просто людина хочу запитати, ви коли це пишите ви розумієте що ви даєте людям сигнал для думок? Ось я це прочитав і починаю думати погано про цю людину, а от насправді він інший. Як можно принижувати людину і говорити про неї погано якщо ви не маєте фактів і доказів цієї діяльності!

 5. Ум в мене договір з базаром де вписаний Квасницький Валерій Володимирович?

 6. ГГГГ )))) так сруть лабазюка що вже до прізвищ дойшли! В мене мв поліклініці № 1 офтальмолог Квасницька а колищня голова Розсошинської сільради ради теж Квасницька )))))))))
  Може Лабазюк землі в розсоші хоче забрати! От це Лабазючок)))))))

  • Лабазюк вже збитий :йогопотуги з реєстрацією псевдоколіщака, підробка газети Волочиського Майдану з Фейковою статею ніби від ради Майдану Хмельниччини про яку Міщук нічого не знає, ставка на Квасницького!! Пацан засцяв!!! І є чого…Ой є.

  • А що їм ще робити? В житті нічого не можуть, давай статті писати да в коментарях обговорювати, мені звісно все одно, але дивитись на це смішно, виходить що С.Лабазюк сильна людина, його всі боються, за ним народ я чув йде не погано, люди довіряют йому, бо бачать, що він робить щось. От тут вони би побородись з ним.

 7. Таке враження шо сайт НГП живе лише з того що про лабазюка пише! Агуш панове в Хмельницькому і без виборів, лабазюків, депутатів є про що писати, в місті куча проблем.

  • я с вами согласна, нет уже что тут читать, один Лабазюк везде, он канешно фигура интересная, но со всего что тут о нем написано минимальный процент правды, не интересно читать, нет логики и смысла, колищак покупает, и о Лабазюке пишут) политика что вы)

  • Сьогодні на замовлення робили опитування по 188 От в Лобзіка перше місце :за-54 ,але 78 категорично проти Це вже одіозна фігура. Його всі знають Але маса ненавидить. Якщо інші кандидати залишать одного-Лобзіку повний піпець. Але напевно ті що від партій підуть всі до кінця Лабазюкового., бо демократи хренові.

 8. Нічого не змінюється в нашому суспільстві,а стає гірше з кожним днем. Двірники і сторожа йдуть головами РДА. Без досвіду роботи в державних структурах ставлять своїх людей. Мерлені таке виробляє,що можна чокнутись. Докерується олімпійська чемпіонка,ой докерується! Навіть Стебло не поможе!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.