Юрій Павленко: Діти ставитимуться у майбутньому до України так, як зараз Україна ставиться до них Юрій Павленко: Діти ставитимуться у майбутньому до України так, як зараз Україна ставиться до них

Загальновідомо: рівень цивілізованості суспільства визначається, насамперед, його ставленням до дітей. Це – не абстрактні міркування про ідеальну країну, а справжнє,… Далі »

По одному мажоритарнику зі “Свободи”, “Самопомічі”, “Нової політики” балотуються на Хмельниччині По одному мажоритарнику зі “Свободи”, “Самопомічі”, “Нової політики” балотуються на Хмельниччині

Центральна виборча комісія зареєструвала трьох кандидатів у народні депутати України з партій “Свобода”, “Самопоміч”, “Нова політика”, котрі балотується на Хмельниччині…. Далі »

В єдності – наша сила! Крок на зустріч В єдності – наша сила! Крок на зустріч

5 вересня 2014 року Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації було передано естафету всесвітньої акції по збору коштів на благодійність «IceBucketChallenge»… Далі »

Будівельно-шкільний конфлікт на Проскурівській може вирішитись на користь протестуючих Будівельно-шкільний конфлікт на Проскурівській може вирішитись на користь протестуючих

У Хмельницькому підриємство-забудовник має строк до останньої середи жовтня, щоб узгодити проект будинку з мешканцями та батьками, або взяти під… Далі »

Завдяки волонтерам з Кам’янця-Подільського в зону АТО відправиться техніка Завдяки волонтерам з Кам’янця-Подільського в зону АТО відправиться техніка

З Кам’янця-Подільського для військових вирушить нове підкріплення у вигляді транспорту. Як повідомив місцевий волонтер Микола Біллер, сьогодні  відремонтований БРДМ відправиться… Далі »

Під вибори бютівець утеплить школу меру-кандидату у нардепи Під вибори бютівець утеплить школу меру-кандидату у нардепи

Славутський міськвиконком за результатами тендера 23 вересня уклав угоду з Приватним акціонерним товариством “Об’єднання “Прогрес” (Славута) на капітальний ремонт будівлі навчально-виховного комплексу… Далі »

Що відбуватиметься на День міста у Хмельницькому Що відбуватиметься на День міста у Хмельницькому

Цього року план заходів від міської ради стисліший ніж у минулі роки. Цьогоріч не буде традиційного грандіозного концерту на стадіоні… Далі »

Хмельницькводоканал сплатив до бюджету 400 тисяч гривень Хмельницькводоканал сплатив до бюджету 400 тисяч гривень

Хмельницьке комунальне підприємство повинно заплатити до бюджету 600 тис. грн. Як повідомила прес-служба прокуратури області,  міським комунальним підприємством «Хмельницькводоканал»  400 тис…. Далі »

Нагороду офіцера отримали батьки Нагороду офіцера отримали батьки

У Новій Ушиці батькам воїна Олександра Дзюбелюка, який загинув в АТО, вручили орден сина. Відповідно до Указу Президента України від… Далі »

Дунаївчани відремонтували «ГАЗ-66» для АТО Дунаївчани відремонтували «ГАЗ-66» для АТО

Майстри  Дунаєвецького маслозаводу (директор – Анатолій Задорожний) вважали справою честі нове замовлення. В автомайстерні підприємства вони у стислі терміни відремонтували… Далі »

ЦВК “зарубала” “клона” нардепа Бондаря на етапі реєстрації ЦВК “зарубала” “клона” нардепа Бондаря на етапі реєстрації

Центральна виборча комісія відмовила в реєстрації Віктору Васильовичу Бондарю, 1951 року народження, який мав намір балотуватися кандидатом у народні депутати… Далі »

“Фармацевтам” не йметься – хочуть самозахоплене приміщення оформити у довгострокову оренду “Фармацевтам” не йметься – хочуть самозахоплене приміщення оформити у довгострокову оренду

Громадська організація “Хмельницький. Самоборона і громадський контоль”, яка разом із так званою територіальною громадою Хмельницького самовільно оселилися у колишньому примішенні… Далі »

Хмельницький міськвиконком на торгах не зумів закупити 4 тепловізори Хмельницький міськвиконком на торгах не зумів закупити 4 тепловізори

Хмельницький міськвиконком на відкритих торгах не зумів закупити 4 комплекти переносних тепловізорів і відхилив усі конкурсні пропозиції. Про це повідомляється у… Далі »

На Хмельниччині підготовка до виборів почалась торгами – КВУ На Хмельниччині підготовка до виборів почалась торгами – КВУ

Виборчий процес у Хмельницькій області нагадує схеми 2012 року. До позачергових парламентських виборів залишився один місяць, а окружні комісії досі… Далі »