“Фармацевтам” не йметься – хочуть самозахоплене приміщення оформити у довгострокову оренду

Громадська організація “Хмельницький. Самоборона і громадський контоль”, яка разом із так званою територіальною громадою Хмельницького самовільно оселилися у колишньому примішенні першої аптеки на вул. Кам’янецька, 38, тепер не проти оформити це приміщення  у довгострокову оренду.

Відповідну заяву з намірами отримав начальник обласної міліції Олександр Розізнаний і виклав її у “Фейсбуці”.

Наразі у захопленій будівлі, як стверджує керівник самооборони Іван Кушнір, діє школа образотворчого мистецтва, редакція безкоштовної газети “Твій погляд”, юридичні послуги.

самооборона

Як писав НГП, на зустрічі з журналістами т. в. о. начальника Хмельницького МВ УМВС України в Хмельницькій області Сергій Трач заявив, що особи, які у травні цього року захопили колишнє приміщення комунальної аптеки у Хмельницькому на вул. Кам’янецькій, 38, відбудуться штрафами від 51 до 85 грн.

За його словами, кримінальне провадження за ст. 356 ККУ «Самоуправство» проти так званих представників громади Хмельницького було закрите. Підстава – відсутність значної матеріальної шкоди (більше 61 тис грн.) серед наслідків дій правопорушників.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Собачью буду им

  2. думаю, такiй шановнiй громадi слiд пiдучити мову- “знаходяться” але не “знаходиться”. Вибачте, але я зараз носiй iншоi мови

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.