“Фармацевтів”, які захопили ласе приміщення у Хмельницькому, покарають мізерними штрафами

Особи, які у травні цього року захопили колишнє приміщення комунальної аптеки у Хмельницькому на вул. Кам’янецькій, 38, відбудуться штрафами від 51 до 85 грн.

Про це сьогодні на зустрічі з журналістами розповів т. в. о. начальника Хмельницького МВ УМВС України в Хмельницькій області Сергій Трач.

За його словами, кримінальне провадження за ст. 356 ККУ «Самоуправство» проти так званих представників громади Хмельницького було закрите. Підстава – відсутність значної матеріальної шкоди (більше 61 тис грн.) серед наслідків дій правопорушників.

Він також розповів про умови, за яких приміщення може бути звільнено. Виявляється, що міліція не може просто так прийти і вигнати цих осіб. Потрібне судове рішення.

Міська рада звернулась до господарського суду з тим, щоб звільнити незаконно зайняте приміщення. І, швидше за все, вона виграє цю справу. Тоді виконавча служба разом з міліцією зможуть звільнити аптеку.

Сергій Трач також натякнув, що влада вживає певних превентивних заходів для недопущення подібних випадків в майбутньому.

Нагадаємо, що 8 травня о 10:30 група осіб зайшла в приміщення комунальної аптеки на вул. Кам’янецькій, 38, назвавшись організацією «Суверенний соціально-економічний простір народу України» і заявила, що на правах представників народу займе це приміщення для своїх потреб.

Керував самочинством голова організації гр. Деревенчук.

Як з’ясували правоохоронці, такої організації немає в Єдиному Державному реєстрі, а самі її представники підтвердили, що офіційно реєструватися не збираються. Отже, їхні дії були абсолютно незаконними.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Браво Мельнику і Івашко! Цікаво, яке наступне приміщення візьмуть “фармацевти”?))

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.