У БІЙЦІВ 8 СПЕЦПОЛКУ ЗГОРІЛИ БРОНЕЖЕЛЕТИ І ЗБРОЯ. ЇМ ТЕРМІНОВО ПОТРІБНА ДОПОМОГА У БІЙЦІВ 8 СПЕЦПОЛКУ ЗГОРІЛИ БРОНЕЖЕЛЕТИ І ЗБРОЯ. ЇМ ТЕРМІНОВО ПОТРІБНА ДОПОМОГА

Близько 40 бійців восьмого окремого полку спеціального призначення Збройних сил України (дислокується у Хмельницькому), котрі беруть участь в АТО на… Далі »

Кремлівські пропагандисти “похоронили” бійця з Шепетівки Кремлівські пропагандисти “похоронили” бійця з Шепетівки

На антиукраїнських та сепаратистських Інтернет-ресурсах були розміщені повідомлення про 76 загиблих українців. Був приведений список військовослужбоців та навіть фото їх… Далі »

Будинок, який побудував Джек або, Особи, які стоять за ДТП у Лезневе Будинок, який побудував Джек або, Особи, які стоять за ДТП у Лезневе

Уже который день, пытаюсь понять каким образом господину Стецюку, с такой легкостью удалось выиграть апелляцию у государства по поводу лицензии…. Далі »

На Хмельниччині посадовці продали бази відпочинку за заниженою вартістю на 6,8 млн. грн. На Хмельниччині посадовці продали бази відпочинку за заниженою вартістю на 6,8 млн. грн.

На Хмельниччині посадовці продали бази відпочинку за заниженою вартістю на 6,8 млн. грн. Про це повідомляє прес-служба облпрокуратури. Цей факт… Далі »

Долучитися до Ice Bucket Challenge закликали депутатів Хмельницької облради Долучитися до Ice Bucket Challenge закликали депутатів Хмельницької облради

У Хмельницькому благодійний флешмоб Ice Bucket Challenge набуває все більшої популярності серед чиновників хмельниччини. Цього разу облився крижаною водою та… Далі »

У новому опалювальному сезоні Хмельницька область розраховує зекономити 45,4 млн. куб. м газу У новому опалювальному сезоні Хмельницька область розраховує зекономити 45,4 млн. куб. м газу

У новому опалювальному сезоні Хмельницька область розраховує зекономити 45,4 млн. куб. м природного газу. За даними управління житлово-комунального господарства ОДА, відповідно… Далі »

Красилівська «Свобода» утрималась від грошової підтримки воїнів АТО Красилівська «Свобода» утрималась від грошової підтримки воїнів АТО

На позачерговій 53 сесії Красилівської міської ради депутати виділили бюджетні кошти аби укомплектувати усім необхідним трьох співробітників райвідділу міліції, котрі… Далі »

Суворі будні нетішинських бійців у батальйоні “Айдар” Суворі будні нетішинських бійців у батальйоні “Айдар”

Як ви пам`ятаєте майже місяць тому ми відправили 5 добровольців з Нетішина в батальйон «Айдар» на 2 машинах, які подарували… Далі »

Заява Хмельницької обласної регіональної парторганізації Партії розвитку України Заява Хмельницької обласної регіональної парторганізації Партії розвитку України

Партія розвитку України закликає всі опозиційні сили до об’єднання в «Коаліцію миру» Вперше за часи Незалежності в Україні кілька сот… Далі »

У Новій Ушиці афганці патрулюватимуть разом з міліціонерами У Новій Ушиці афганці патрулюватимуть разом з міліціонерами

Таку пропозицію подолян підтримав начальник Управління Міністерства внутрішніх справ України в Хмельницькій області полковник О. Розізнаний. Під час відвідин району… Далі »

Борги із зарплат на Хмельниччині скоротилися на 35% – до 13,4 млн. грн Борги із зарплат на Хмельниччині скоротилися на 35% – до 13,4 млн. грн

На 1 серпня загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати становила 13,4 млн.грн., що на 35% менше порівняно з початком… Далі »