Кремлівські пропагандисти “похоронили” бійця з Шепетівки

На антиукраїнських та сепаратистських Інтернет-ресурсах були розміщені повідомлення про 76 загиблих українців. Був приведений список військовослужбоців та навіть фото їх документів, які ніби забрали вже у мертвих вояків. В списку зазначався і солдат з Шепетівки Савицький Борис Борисович.

“Список убитых украинских военнослужащих, по найденым на поле боя документам (Южный котёл)… может какая мать/жена/сестра увидят своего…”, – писали прокремлівські ЗМІ.

Втім, як повідомляє shepetivka.com.ua, з шепетівським військовослужбовем вдалося зв’язатися і він розповів, що з ним все гаразд і пояснив як його документи опинилися у сепаратистів.

“Паспорт і посвідчення водія були втрачені в зоні бойових дій!!! В донецькій обл. В селі Степанівка!! Документи знаходилися в Бтрі а я з групою був на виконнані завдання приблизно о десятій вечора начався важкий бій між сепарами і нами!!! Так як сили сеператистів перевищували в десять разів більше чим нас нам прийшлося виходити з місця бою а документи залишилися в бтрі!!!”, – сказав солдат  Савицький .

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.