Регіонал і екс-голова Славутської РДА виступив за відд’єднання Донецької і Луганської областей від України Регіонал і екс-голова Славутської РДА виступив за відд’єднання Донецької і Луганської областей від України

Екс-голова Славутської РДА і член Партії регіонів Олег Несен виступив за відд’єднання Донецької і Луганської областей від України. Про це… Далі »

На Хмельниччині засуджено контрабандиста наркотичних речовин На Хмельниччині засуджено контрабандиста наркотичних речовин

Набрала чинності ухвала Апеляційного суду Хмельницької області у справі про контрабандне постачання наркотичних засобів на територію нашої держави. Як повідомляє… Далі »

У Хмельницькому вирішили відмовитися від масштабного святкування Дня міста У Хмельницькому вирішили відмовитися від масштабного святкування Дня міста

Влада Хмельницького вирішила скоротити програму святкування Дня міста 28 вересня через воєнні дії, що тривають на сході України. Як повідомила… Далі »

Депутат Бондар: кампанія з відбілювання політичного реноме Депутат Бондар: кампанія з відбілювання політичного реноме

Після парламентських виборів 2012 року самовисуванець із Хмельниччини (191 виборчий округ) Віктор Бондар з телеекранів пояснював виборцям, що його привело… Далі »

На Хмельниччині світло можуть вимикати вже у вересні На Хмельниччині світло можуть вимикати вже у вересні

Через  складну суспільно-політичною ситуацією в країні, енергетична галузь вже відчуває дефіцит палива. Не виняток Хмельницька область, де  світло домівки мешканців… Далі »

Хмельницький воєнком: хто буде “косити” від призову, судитимуть згідно з законом Хмельницький воєнком: хто буде “косити” від призову, судитимуть згідно з законом

Після річної перерви в Україні знову відновили призов на військово-строкову службу. Розпочнеться він на початку жовтня і триватиме до кінця… Далі »

В АТО загинуло 18 солдатів з Хмельниччини – облрада В АТО загинуло 18 солдатів з Хмельниччини – облрада

З початком дії Антитерористичної операції на сході України загинуло 18 солдатів з Хмельниччини. Про це “Незалежному громадському порталу” повідомив перший заступник голови… Далі »

Будівництво скандального нетішинського ЦНАПу розорить міський бюджет? Будівництво скандального нетішинського ЦНАПу розорить міський бюджет?

Скандал навколо найдорожчої споруди ЦНАПу (Центру надання адміністративних послуг) на теренах України, що побудований в Нетішині, не вщухає. Про це… Далі »