Хмельницький воєнком: хто буде “косити” від призову, судитимуть згідно з законом

Після річної перерви в Україні знову відновили призов на військово-строкову службу. Розпочнеться він на початку жовтня і триватиме до кінця листопада. Поки військомати опрацьовують інформацію щодо призовників та готуються до кампанії в цілому.

За попередніми підрахунками, на Хмельниччині призвуть близько 1650 юнаків. План на осінній призов буде ще уточнений та доведений до обласного військового комісаріату. Служитимуть юнаки не тільки в обласних військових частинах, а й в інших регіонах. Але на схід України їх ніхто не відправлятиме.

«Враховуючи складну суспільно-політичну ситуацію, тобто неоголошену війну в східних регіонах, молодих хлопців-призовників не відправлятимуть служити чи проходити навчання в Донецькій чи Луганській. Областях. В зоні АТО вони точно не будуть», – наголосив Хмельницький обласний військовий комісар Сергій Присяжнюк.

За його словами, військові частини забезпечені матеріально-технічною базою для проходження служби.

Також кожен призовник повинен пам’ятати за кримінальну відповідальність за ухилення від строкової служби.

«Якщо хтось намагається провести якісь не законні дії, або в нього вимагають хабара, прошу звертатися до військових комісаріатів. Будуть прийняті всі міри до тієї людини, навіть до зняття її з посади і порушено про нього кримінальне провадження. Хто ж буде «косити» від призову, також судитимуть згідно з законом», – попередив воєнком.

Якщо ви помітили порушення щодо призову, то повідомляйте про це у Хмельницький обласний військовий комісаріат за номером 72-05-13.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Присяжнюк – Сергій, а по друге – його слово нічого не варте, особливо після його брехні з приводу БТО

  2. для детей депутатов и чинуш те же правила?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.