В Кам’янці з’явилось революційне графіті В Кам’янці з’явилось революційне графіті

В неділю в рамках фестивалю “Республіка” художники завершили картину “Запальний танок”. На стіні зображено хлопця та дівчину у національному вбранні:… Далі »

Підписання протоколу про двостороннє припинення вогню – це найважливіший крок до відновлення миру в нашій країні Підписання протоколу про двостороннє припинення вогню – це найважливіший крок до відновлення миру в нашій країні

Команда розвитку України сподівається на якнайшвидшу реалізацію домовленостей, що допоможе зберегти життя українських солдат, добровольців та мирних жителів. Перемовини –… Далі »

Управління СБУ Хмельниччини приймає громадян з питань допомоги зі звільнення полонених в зоні АТО Управління СБУ Хмельниччини приймає громадян з питань допомоги зі звільнення полонених в зоні АТО

В Управлінні СБ України у Хмельницькій області 7 вересня  з 9:00 години до 18:00 години за адресою м. Хмельницький, вул. Героїв… Далі »

09.09.14 Автомайданівці знову вирушають у зону АТО. 09.09.14 Автомайданівці знову вирушають у зону АТО.

09.09.14 Автомайданівці знову вирушають у зону АТО. Їдемо до 8-го полку та 7-го батальйону. Оскільки там зараз візбувається посильний наступ… Далі »