Підписання протоколу про двостороннє припинення вогню – це найважливіший крок до відновлення миру в нашій країні

Команда розвитку України сподівається на якнайшвидшу реалізацію домовленостей, що допоможе зберегти життя українських солдат, добровольців та мирних жителів. Перемовини – це єдино правильний шлях. Лише так можна досягнути врегулювання ситуації на Сході.

Президент Порошенко,  закликавши припинити вогонь у зоні АТО, нарешті зрозумів, що “мир потрібен не лише жителям Донбасу, а й усій Україні”. Але: чи не запізно? Розвалена інфраструктура шахтарського регіону, сотні тисяч біженців, тисячі загиблих, всеохоплюючий песимізм українців – чи вартувало усе це небажання сказати «стоп» війні раніше? Партія розвитку України передбачала такий фінал, давно закликала Гаранта дослухатися… проте марно. А тим часом в область усе продовжують прибувати полеглі герої…

Партія розвитку України спільно з іншими політичними силами, які підтримали ідею” коаліції миру “, готова зробити все можливе для подальшого врегулювання конфлікту на Донбасі і відновлення української економіки.

Україні сьогодні життєво необхідні мир і громадянська згода.  Збереження життів українців – ось єдина необхідна нам перемога. Хочеться вірити, вона дійсно близька.

Петро Олійник,

член команди Розвитку на Хмельниччині

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Ваша ПРУ, пане Петре, як послідовник ПР, вже зробила все можливе для розпалювання війни, тому не потрібно високих слів про збереження життів. Це цинічно!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.