На Хмельниччині учасники АТО одержали в користування 50 га с/г земель На Хмельниччині учасники АТО одержали в користування 50 га с/г земель

У Хмельницькій області на 4 вересня управління Держземагентства в області виділило 50 га сільськогосподарських земель для військовослужбовців, котрі беруть участь… Далі »

На Хмельниччині відремонтують сільський клуб за 4,3 млн. грн На Хмельниччині відремонтують сільський клуб за 4,3 млн. грн

Новосільська сільська рада Ізяславського району за результатами тендера 1 вересня уклала угоду з Товариством з обмеженою відповідальністю “Ізяславтрансбуд” на капітальний ремонт будівлі… Далі »

Хмельницька санрота потребує автозапчастин на “швидкі” Хмельницька санрота потребує автозапчастин на “швидкі”

Сьомій хмельницькій санітарній роті, яка перебуває в зоні АТО, потребує автозапчастин на швидкі допомоги. Про це “Незалежному громадському порталу” повідомив… Далі »

Вибори у Хмельницькому зробить голова ОВК, якого з прокуратури вигнали за п’янство? Вибори у Хмельницькому зробить голова ОВК, якого з прокуратури вигнали за п’янство?

Центральна виборча комісія утворила 213 окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України на позачергових виборах народних депутатів України 26… Далі »

8 спецполк не має необхідних речей. Допоможіть! 8 спецполк не має необхідних речей. Допоможіть!

Учора зустрічалась з військовим з 30 механізованої бригади в Староконстантинові! Вояка розповів, що потрібно, я передала йому подарунок спальний мішок!!!… Далі »

15 працівників ДАІ Хмельницького провели ротацію своїх колег на сході України 15 працівників ДАІ Хмельницького провели ротацію своїх колег на сході України

15 працівників ДАІ Хмельницького відправились у зону АТО для проведення ротації своїх колег. Про це НГП повідомив тимчасово виконувач обов’язків начальника… Далі »

Завжди поруч дорожніх махінацій Завжди поруч дорожніх махінацій

За інформацією видання «Наші гроші», впродовж останніх п’яти років «Аграрна компанія 2004» виграла дорожніх тендерів на загальну суму 187,35 мільйонів… Далі »