На Хмельниччині учасники АТО одержали в користування 50 га с/г земель

У Хмельницькій області на 4 вересня управління Держземагентства в області виділило 50 га сільськогосподарських земель для військовослужбовців, котрі беруть участь в Антитерористичній операції на сході України.

Про це НГП повідомив виконувач обов’язків начальника Управління Руслан Лещишин.

Він зазначив, що найбільше землі роздано під Хмельницьким.

“Це село Олешин, що межує з обласним центром. Із резервованих 40 гектарів – 16 га оформлено на учасників АТО”, – сказав Лещишин.

Земельник зауважив, що військовослужбовці після отримання землі матимуть змогу використовувати для власних потреб або передати її в оренду, або змінити цільове призначення.

“Наголошу, що при зміні цільового призначення до бюджету доведеться сплатити чималі кошти. Зокрема, щоб перевести 2 гектари с/г земель, до прикладу, під будівництво, варто витратити близько 40 тисяч гривень”, – зазначив він.

Лещишин уточнив, що обласне управління Держземагентства продовжує приймати заявки від учасників АТО на отримання до 2 га с/г земель. Для цього необхідно надати довідку про участь особи у Антитерористичної операції з відповідними печатками.

Як повідомляв НГП, Управління Державного земельного агентства у Хмельницькій області готове виділити 2 тис. га сільськогосподарських земель учасникам Антитерористичної операції на сході України, які проживають у Хмельницькій області.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. “”””””””””Зокрема, щоб перевести 2 гектари с/г земель, до прикладу, під будівництво, варто витратити близько 40 тисяч гривень”, – зазначив він””””””””””
    Як над вами дураками-атошниками прікалуються.
    Але то все фігня,хлопці. Ополченци прийдут і всеодно заберуть ту землю від вас, або закопають там, якщо будете особо рипатись. Не гідні ви землі української. Позор вам, обманутим фашистам.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.