Будівництво скандального нетішинського ЦНАПу розорить міський бюджет?

Скандал навколо найдорожчої споруди ЦНАПу (Центру надання адміністративних послуг) на теренах України, що побудований в Нетішині, не вщухає.

Про це повідомляє громадська організація “Нетішинська самооборона” у “Фейсбуці”.

У квітні 2014 року будівництво ЦНАПу перевіряло Шепетівське КРУ і було складено відповідний акт.

“На жаль із багатомільйонних розтрат фініспекція змогла “вгледіти” лише дріб’язкові порушення. Складалась підозра, що КРУ, швидше за все, плідно попрацювала на забезпечення можливості для “Дамас і Ко” (підрядник, обраний виконкомом) швидкого отримання «зароблених» коштів шляхом подальшого звернення до суду, адже акт і вимоги КРУ для суду є найкращим доказом”, – пише самооборона.

Фото з "Фейсбуку" Нетішинської Самооборони

Фото з “Фейсбуку” Нетішинської Самооборони

Фото з "Фейсбуку" Нетішинської СамооборонФото з "Фейсбуку" Нетішинської Самооборони

Фото з “Фейсбуку” Нетішинської СамооборонФото з “Фейсбуку” Нетішинської Самооборони

“Дамас і Ко” подав позов на Нетішинський виконком про стягнення 1,8 млн.грн. Справу було призначено на 24″червня 2014 р.

“Дамас і Ко” вибрав вдалий час для завершення цієї оборудки: після виборів мера міста і зміни складу виконкому юридична служба ще повноцінно не сформована, а тимчасова депутатська комісія ще продовжує вивчати цю будівельну справу”, – вважають самооборонівці.

Рішенням господарського суду Хмельницької області від 14.07.2014 року у справі №924/792/14 позов товариства з обмеженою відповідальністю “Дамас і Ко” м. Нетішин до виконавчого комітету Нетішинської міської Ради про стягнення 1 797 522,00 грн задоволено.

Феміда постановила стягнути з виконавчого комітету Нетішинської міської Ради на користь товариства з обмеженою відповідальністю “Дамас і Ко” – 1 765 774,67 грн. (один мільйон, сімсот шістдесят п’ять тисяч сімсот сімдесят чотири гривни 67 коп.) основного боргу, 35315,49 грн. витрат по оплаті судового збору.

11.08.14 року на адресу суду надійшла заява відповідача (виконавчого комітету) в порядку ст. 121 ГПК України, відповідно до якої останній просить суд розстрочити виконання рішення від 21.07.14 року по справі №924/792/14 на 24 місяців рівними частинами, зі сплатою 75045,42 грн. щомісячно.

Представник відповідача зазначав, що видатки на виконання вищезазначеного рішення господарського суду Хмельницької області здійснюються відповідно до ч.4 ст. 77 Бюджетного кодексу України, відповідно до якої міські ради при затвердженні бюджетів враховують у першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ, проведення розрахунків за споживання енергоносіїв та комунальних послуг, послуг зв’язку.

Крім того, представник відповідача посилається на, те що станом на 01.08.14р. дефіцит коштів на виплату заробітної плати становить 3 млн. 855 тис. гривень. Враховуючи вищезазначену потребу в коштах, а також потребу в коштах, які спрямовані на утримання позашкільної освіти, благоустрою міста, фінансування міських соціальних програм на даний час немає можливості погасити всю суму заборгованості на виконання рішення господарського суду Хмельницької області.

Натомість суд у задоволенні заяви виконавчого комітету Нетішинської міської Ради про розстрочку платежів рівними частинами з 01.10.2014р. по 01.10.2016 року відмовив.

“Тому наразі рахунки Виконавчого комітету заблоковані до виплати коштів!” – наголосили у місцевій Самообороні.

Як писав НГП, Нетішинський міськвиконком 26 листопада 2013 року за результатами тендера уклав угоду з ТОВ “ДАМАС і КО” (Нетішин) на реконструкцію, капітальний і поточні ремонти Центру надання адміністративних послуг.

Загальна вартість робіт становила2 млн. 322 тис. грн. Тендер відбувся за процедурою “закупівля в одного учасника”. Ремонтні роботи ТОВ «ДАМАС і КО» мало завершити до кінця грудня 2013 року.

Згідно з даними ЄДР, ТОВ «ДАМАС і КО» засноване 21 червня 2011 року Валерієм Гловацьким і Ярославом Дулько.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Споруда красива, буде нашим нащадкам в дарунок, як молодим нетішинським “європейцям”, але красотою сьогодні ситим не будеш. Це приведе в деякій мірі до соцзаворушень,хтось використає це у передвиборчій гонці. Не забувайте, що грош завжди були,є і будуть! Вважаю,що тут не велика біда, якщо припече, то можна її продати, або здати в оренду. Нетішинці в певній частині є не бідні люди, можуть і викупити цю споруду. Нічого страшного не має – ці мілліони сьогодні -ніщо.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.