У Нетішині без конкуренції визначили підряника для ремонту будівлі під ЦНАП

Нетішинський міськвиконком 26 листопада за результатами тендера уклав угоду з ТОВ “ДАМАС і КО” (Нетішин) на реконструкцію, капітальний і поточні ремонти Центру надання адміністративних послуг.

Загальна вартість робіт становить 2 млн. 322 тис. грн, повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Тендер відбувся за процедурою “закупівля в одного учасника”.

В обгрунтуванні застосування процедури закупівлі в одного учасника, під якою стоять підписи секретаря Нетішинської міськради Миколи Степаненка і виконуючого обов’язків першого заступника міського голови, голова комітету з конкурсних торгів Павла Скакуна, пояснюється: “У зв’язку з виникненням  особливих економічних та соціальних обставин, які унеможливлюють  дотримання строків для проведення процедур конкурсних торгів, враховуючи потребу здійснити закупівлю та виконати роботи з реконструкції будівлі за адресою м. Нетішин, пр-т. Курчатова,1 під «Центр надання адміністративних послуг» протягом 45 днів та завершити їх у термін до 31 грудня 2013 року, виконавчим комітетом міської ради були проведені попередні переговори з підприємством – «Товариство з обмеженою відповідальністю«ДАМАС і КО» з пропозицією виконання робіт на даному об’єкті з визначенням строків та обсягу надання необхідних документів (протокол засідання комітету з конкурсних торгів виконавчого комітету міської ради від 05.11.2013)”, – йдеться в обгрунтуванні.

Далі пояснюється, що ТОВ «ДАМАС і КО» здійснює господарську діяльність, пов’язану із створенням об’єктів архітектури.

“Підприємство ТОВ «ДАМАС і КО» має необхідну матеріально-технічну базу, досвід виконання аналогічних договорів, фахівців з високим професійним рівнем, готовністю оперативно та якісно виконувати замовлення. Наявність відповідної ліцензії, значного досвіду виконання різноманітних будівельних завдань та успішного виконання різнопланових проектів слугує запорукою якісного та вчасного виконання необхідних обсягів робіт”, – твердять замовники робіт.

Ремонтні роботи ТОВ «ДАМАС і КО» має завершити до кінця грудня 2013 року.

Згідно з даними ЄДР, ТОВ «ДАМАС і КО» засноване 21 червня 2011 року Валерієм Гловацьким і Ярославом Дулько. Одним із засновників до недавнього часу працював барменом ресторану “Хуторок”, що на околиці Нетішина.

Довідка НГП. Центри надання адміністративних послуг утворюються міськими радами міст обласного значення до 1 січня 2014 року.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.