У 2014 році площі посівів цукрових буряків можуть зрости на третину – ОДА У 2014 році площі посівів цукрових буряків можуть зрости на третину – ОДА

Аграрії Хмельницької області у 2014 році планують збільшити посівні площі цукрових буряків на 33% – до 40 тис. га. Про… Далі »

Секретар ради вважає, що місце для скульптури Мазура не на площі, а в парку Секретар ради вважає, що місце для скульптури Мазура не на площі, а в парку

Секретар Хмельницької міської ради Костянтин Чернилевський вважає, місце для скульптури “Віра. Надія. Любов” (робота Миколи Мазура) не на Майдані Незалежності обласного центру,… Далі »

На Хмельниччині викрито розтрату майна на 9 мільйонів гривень На Хмельниччині викрито розтрату майна на 9 мільйонів гривень

Працівники управління державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Хмельницькій області виявили та задокументували факт привласнення грошових коштів… Далі »

Ядуха відеозверненням привітав аграріїв області з професійним святом Ядуха відеозверненням привітав аграріїв області з професійним святом

Голова Хмельницької ОДА Василь Ядуха у відеозаписі привітав аграріїв області з професійним святом. Це відбулося сьогодні під час урочистостей, приурочених до… Далі »

Костянтин Чернилевський: “Мене не влаштовують у Хмельницькому старий житловий фонд і якість доріг” Костянтин Чернилевський: “Мене не влаштовують у Хмельницькому старий житловий фонд і якість доріг”

Депутат Хмельницької міськради Дмитро Шевченко у день обрання секретаря ради поділився досить цікавими прогнозами щодо розвитку ситуації. Після невдалої спроби… Далі »