Опозиція зі Славутчини закликає покінчити з комуністичною ідеологією Опозиція зі Славутчини закликає покінчити з комуністичною ідеологією

Представники громадськості й опозиційних політичних партій Славутського району вимагають  почати процес декомунізації держави та заборонити діяльність КПУ, як ворожої українському народу… Далі »

Звернення сільських голів Красилівського району до Ядухи В.С. Звернення сільських голів Красилівського району до Ядухи В.С.

Благаємо, почуйте НАС! (Звернення сільських голів, депутатів Красилівського району)   Шановний Василю Степановичу! Звернутись до Вас змусили тривожні обставини, що… Далі »

На мерських виборах-2015 залізну перемогу Мельнику забезпечить партія “Батьківщина” – Чернилевський На мерських виборах-2015 залізну перемогу Мельнику забезпечить партія “Батьківщина” – Чернилевський

Секретар Хмельницької міської ради і депутат від ВО “Батьківщина” Костянтин Чернилевський заявив, що успішне переобрання Сергія Мельника на посаду міського… Далі »

Нардеп-регіонал применшив заслуги попередників Януковича і недоговорює про ЄС Нардеп-регіонал применшив заслуги попередників Януковича і недоговорює про ЄС

Народний депутат України і радник Президента Станіслав Скубашевський применшив заслуги попередників Віктора Януковича і недоговорює про ЄС. Про це він… Далі »

Ізраїльтяни збируть небезпечні відходи з бувшого заводу у Славуті за півмільйона гривень Ізраїльтяни збируть небезпечні відходи з бувшого заводу у Славуті за півмільйона гривень

Департамент екології та природних ресурсів Хмельницької облдержадміністрації за результатами тендера 7 листопада уклав угоду з S.I. Group Consort Ltd (ТОВ… Далі »