На хмельницькому майдані з’явилися перші намети у підтримку євроінтеграції – ФОТО На хмельницькому майдані з’явилися перші намети у підтримку євроінтеграції – ФОТО

У Хмельницькому на центральний майдан вийшло близько 20 осіб, котрі висловили підтримку євроінтеграції України. Станом на сьому годину вечора і… Далі »

Еколога непокоїть безпека сміттєпереробного заводу, який планують збудувати під Хмельницьким Еколога непокоїть безпека сміттєпереробного заводу, який планують збудувати під Хмельницьким

Голова громадської ради при Хмельницькій облдержадміністрації і голова президії облради Всеукраїнського товариства охорони природи Юрій Рєзніков непокоється безпекою сміттєпереробного заводу, який… Далі »

Регіонали на Хмельниччині підтримують євроінтеграцію Регіонали на Хмельниччині підтримують євроінтеграцію

Депутати Старокостянтинівської міськради підтримали звернення до Президента України на підтримку євроінтеграційного курсу України. Як інформує “Вголос”, хоч це звернення було прийнято… Далі »

У Ядухи кажуть, що процес розмежування підрозділів молоді і спорту та освіти і науки вимагає тривалого часу У Ядухи кажуть, що процес розмежування підрозділів молоді і спорту та освіти і науки вимагає тривалого часу

Процес розмежування підрозділів молоді і спорту та освіти і науки вимагає тривалого часу. Про це повідомив перший заступник голови Хмельницької… Далі »

Хмельничан закликають вийти на місцевий Євромайдан Хмельничан закликають вийти на місцевий Євромайдан

Громадські активісти з “Демократичного альянсу” закликають хмельничан підтримати європейський вибір України. Відповідне повідомлення у “Фейсбуці” поширила регіональний координатор “Демальянсу” Інна… Далі »

Полювання за сміттям Полювання за сміттям

“Нам грошей від міста і держави не потрібно. Ми знайшли кредитора, і як ця справа самоокупиться, — це наші проблеми…. Далі »