Нацрада дала добро на використання логотипу для каналу “ТV 7+” Нацрада дала добро на використання логотипу для каналу “ТV 7+”

Національна Ради з питань телебачення і радіомовлення завтердила новий логотип для телевізійного каналу з Хмельницького, який нещодавно почав мовлення. Відповідне… Далі »

На Хмельниччині ожила інфляція На Хмельниччині ожила інфляція

На Хмельниччині у жовтні рівень інфляції становив 0,4% порівняно з вереснем. Як повідомляє Головне управління статистики в області, найбільше (на… Далі »

Власник ринку “Бартерсервіс” подав до суду на журналіста “Подільських вістей” Власник ринку “Бартерсервіс” подав до суду на журналіста “Подільських вістей”

Товариство з обмеженою відповідальністю “Речовий ринок “Торговий дім “Бартерсервіс” (власник Валерій Дяченко) подало до суду на кореспондента Хмельницької обласної газети… Далі »

Відомство бютівського мера відсудило у “Батьківщини” 184 грн пені Відомство бютівського мера відсудило у “Батьківщини” 184 грн пені

Управління культури виконавчого комітету Славутської міської ради відсудило у міської партійної організації Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина” 184,09 грн пені за порушення умов договору… Далі »

Нетішинці освоять 2,2 млн. грн на реконструкцію школи у Славутському районі Нетішинці освоять 2,2 млн. грн на реконструкцію школи у Славутському районі

Відділ освіти, молоді та спорту Славутської райдержадміністрації за результатами тендера 31 жовтня уклав угоду з товариством з обмеженою відповідальністю «Універсалбуд» (Нетішин)… Далі »