Власник ринку “Бартерсервіс” подав до суду на журналіста “Подільських вістей”

Товариство з обмеженою відповідальністю “Речовий ринок “Торговий дім “Бартерсервіс” (власник Валерій Дяченко) подало до суду на кореспондента Хмельницької обласної газети “Подільські вісті” Володимира Слотюка й саму редакцію.

Попередні судові слухання по цій справі заплановані на 12 листопада, зазначається у номері газети ПВ від 7 листопада.

Від газети вимагають спростування інформації, поширеної у статті “Товкучка: брудному бізнесу ганьба!”, а від автора статті Слотюка – стягнення 100 тисяч гривень на користь підприємства В.Дяченка за начебто заподіяну моральну шкоду.

“Чому саме так відреагувала багата людина на репортаж журналіста про три протестні заходи підприємців Хмельницької товкучки 4 вересня цього року і їх суддів між комерційними структурами “Бартерсервісу” і комунальним підприємством ринок “Ранковий”, – нерозуміє редакція газети.

Нагадаємо, що 27 вересня у Хмельницькій міськраді прошйли виїзні комітетські слухання під егідою Голови комітету Верховної Ради з питань підприємсництва, регуляторної і антимонопольної політики Олександри Кужель щодо розв’язання ринкового конфлікту.

10 квітня Вищий господарський суд України скасував державні акти на діл янку загальною площею 5,56 га міського комунального ринку «Ранковий». Ці акти міський ринок отримав в лютому 2012 року на підставі рішення Хмельницької міської ради від 10.08.2011 року про передачу цієї ділянки «Ранковому».

Однак суд визнав дані держакти недійсними на підставі постанови Рівненського апеляційного господарського суду від 26.04.2012 року, якою це рішення міськради було скасоване, оскільки міськрада не належним чином повідомила фірмі про заперечення щодо поновлення договору оренди.

При цьому апеляційний суд визнав поновленим договір оренди 5,70 га ринку «Бартерсервіс» із ТОВ «Речовий ринок «Торговий дім «Бартерсервіс».

Довдіка НГП. Договір оренди між міськрадою і «Торговим домом «Бартерсервіс», який був укладений у 2005 році строком на 5 років, не був поновлений після його закінчення у 2010 році.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. підтримую.

  2. Сабій не бзди.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.