Влада візьметься за впорядкування стихійної торгівлі біля зупинки “Філармонія”

Сьогодні під час гарячої телефонної лінії в облдержадміністрації мешканець Хмельницького звернувся до очільника області Михайла Загородного з проханням звільнити центр міста від стихійної торгівлі.

Чоловік поскаржився, що торговці продають продукти харчування просто на землі. Стихійні торгові ряди розтягнулись на два квартали, вздовж 80-84 будинків. Імпровізований ринок заважає місцевим мешканцям вільно пересуватись по тротуарам. А після обіду, коли торгівля згортається, на тротуарах залишається сміття, яке лежить там до наступного ранку.

«Місцева влада глуха до цієї проблеми», – поскаржився заявник.

Стихійник ринок біля обласної філармонії. Фото ngp-ua.info

Стихійник ринок біля обласної філармонії. Фото ngp-ua.info

Михайло Загородній відповів, що дасть доручення комунальним службам, санстанції та керівництву ринку вирішити питання. При цьому він наголосив, що є прихильником компромісу: селяни мають отримати впорядковані місця для продажу продуктів, а містяни чисті тротуари.

Нагадаємо, що попереднє керівництво Хмельницької ОДА намагалося боротися з стихійними ринками. Однак позитивного результату це не дало.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 18

 1. да, да, дасть доручення, це круто взяв. дорученням бабок не налякаєш. як торгували так торгувати і будуть. скільки вже тих голів ода пережили

  • скоро стихійний ринок дійде до мисливства-рибальства, а потім на майдан.
   люди виживають, а тут доручення роздають

 2. як може голова ОДА давати доручення КОМУНАЛЬНИМ службам? вони або облради, або міськвиконкому. в ОДА немає комунальних служб?
  він хоч Закон Про місцеві державні адміністрації вчив? чи просто піариться?

 3. Миша! Ты не прав. Ты лучше не трогай людей “в такий скрутний час”. Ты занимайся областью.

 4. Миша! Ты не прав. Ты лучше не трогай людей “в такий скрутний час”. Ты занимайся областью.

 5. Чим важче людям живеться–тим більші блошині ринки: бідний люд спасається. Є дешева (порівняно) пропозиція–є відповідний попит. Лише ріст достатку людей дасть їм змогу не принижуватись ,торгуючи з землі, та купувати якісні та безпечні товари в відповідних магазинах. На разі зараз це проблема не вирішувана. Країною та її економікою,через власне виробництво ,треба займатись. А не бабульок ганяти.

  • Майдан пустує то давайте на майдані умови зробимо! Що слабо! А в чому різниця вул.Камянецької від Майдану? Що на ринках міста немає місць? Якщо дорго платити на ринках, то прийміть рішення про таку ціну на ринку щоб була під’йомна для тих хто на тротуарах торгують! Підіть на ринок та гляньте місьць море, а ціну не скидають за те що б торгувати на ринку. Реформи потрібно робити у всьому, а не лише балаболити, що такий час тяжкий.

 6. Алим! Так у тебя же громадська рада при ОДА! Так Вы объясните этому пивному барону – где его место!

  • Недогода нашому Шлепперу! Вам кого не постав – ніхто не вгодить, всіх обгадите! Від таких коментаторів і в країні порядку ніколи не зробиш. називається а попі.пі.пі ***ть. Дєльну пропозицію дай.

 7. В Хмельницькому ніколи не було порядку і не буде! Влада міста боїться навести лад ( це ж виборчий електорат), прикро, що стільки ринків, скільки є в Хмельницькому – немає в жодному місті з такою же чисельністю населення! То ж це ще раз підкреслює “славу” Хмельницького, як МІСТО-БАЗАРу! Думаю переважна більшість містян бажає що б центральна частина всеж таки звільнилась від таких ринків. Потрібно дати можливість людям торгувати, але у відповідних місцях і з дотриманням санітарних вимог при продажі продуктів.

 8. Реформи – це насамперед нові робочі місця. Дайте людям роботу,
  гідну зарплату – і не будуть вони мерзнути на тротуарах, щоб заро-
  бити хоч якусь копійку й не здохнути з голоду. На жаль, зараз у нас
  при владі бариги, от і маємо результат.

 9. Уважаемые комментаторы. Я думаю будет правильно сказать вам, если у вас нет конкретных предложений по данному вопросу – идите работать, делать что-то полезное на благо Украины. Банить не нужно. Люди не идиоты, все понимают. И еще, по поводу вас есть отличная народная мудрость: “Собака лает – караван идет”.

 10. Хмельничани! А хто в хаті хазяїн? У нас що немає своєї влади-ради? Ми що самі не здатні дати ради в цьому питанні?

 11. Не треба тут про скрутні часи і безпечні “товари” з землі!!!!
  85% тих бабульок “таряться” на Дубівському оптовому ринку і привозять цих продавчинь на “робоче місце” на “стихійному” ринку їхні зяті (сини, брати і т.д.) на далеко недешевих автомоблях. Кажу так, бо на власні очі бачу це кожного ранку з вікон своєї квартири.
  При цьому, торгові ряди ринку “Кам’янецький”, що знаходяться трохи нижче, залишаються майже порожніми.

  Тому навести порядок треба там давно!!!

 12. Не претендую на істину, але як вам така пропозиція; Всі торгові точки залізного ринку перенести по периметру стоянки (тої що справа) ринку на староконстянтиновському шосе а всі кіоски з фасованими продуктами на центральний овочевий. ПРИЧОМУ БЕЗОПЛАТНО. Місце ,що звільниться переобладнати під торгові ряди для селян. Звільнити тротуари.

  • Залізний (скоб’яний) ринок з Кам’янецького переїзда ніколи не погодиться! Це вже проходили – коли розганяли скоб’яний ринок у кінці 90 -х від Центрального продуктового! Частина пішла на “Старкон” а частина на Кам’янецький переїзд. А на рахунок всі кіоски з фасованими продуктами на центральний овочевий – то там і так є місця, що в середині що на вулиці! Просто потрібно знизити ціну на торговий збір та за послуги на центральному ринку, та на тому що Кам’янецькому, адже там також вільних місьць вдосталь, крім того він повністю належить міській раді! Тоді буде аргумент влади для тих хто торгує на тротуарах! А скоб’яними та промисловими товарами на тротуарах не торгують. О тож хай міська влада подумає – що ліпше порядок на тротуарах, чи “ілюзійні” гроші в казні, які лише спричиняють неподобства містянам та гостям міста.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.