У рамках “Години Землі-2015” вимкнуть енергопостачання головної площі Хмельницького У рамках “Години Землі-2015” вимкнуть енергопостачання головної площі Хмельницького

Сьогодні, 28 березня, люди в усьому світі і в Україні також вимкнуть світло на цілу годину в рамках Години Землі-2015…. Далі »

Депутата Хмельницької міськради оштрафували за неправильне паркування Депутата Хмельницької міськради оштрафували за неправильне паркування

Сьогодні у Хмельницькому під час рейду по боротьбі з незаконною торгівлею було виявлено автомобіль припаркований на тротуарі біля зупинки «Філармонія»…. Далі »

В центрі Хмельницького розгорнулась війна проти стихійних ринків В центрі Хмельницького розгорнулась війна проти стихійних ринків

Сьогодні вранці міліція Хмельницького провела рейд проти незаконної торгівлі на вул. Кам’янецькій біля зупинки «Філармонія». Правоохоронці розпочали роботу о 6… Далі »

Боєць «Донбасу» Хотаб: «Ми відстоюємо свою цілісність для того, щоб система змінилась» Боєць «Донбасу» Хотаб: «Ми відстоюємо свою цілісність для того, щоб система змінилась»

Боєць добровольчого батальйону Донбас з позивним «Хотаб» народився у Харківській області та все життя прожив у місті Горлівка. Ще з… Далі »

Одіозного еколога Гуменюка таки відправили у відставку Одіозного еколога Гуменюка таки відправили у відставку

Начальника Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області – Головного державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Хмельницької області Віталія Гуменюка відправили… Далі »