Михайло Загородний: “Люстрація необхідна і це беззаперечно” Михайло Загородний: “Люстрація необхідна і це беззаперечно”

На зміну перехідної влади часів Революції гідності у Хмельницьку облдержадміністрацію прийшла людина з виробництва. Михайло Загородний більш відомий як директор… Далі »

Обладнання для Хмельницької обласної лікарні збираються закупити з порушенням закону Обладнання для Хмельницької обласної лікарні збираються закупити з порушенням закону

Цього року на закупівлю обладнання для Хмельницької обласної лікарня з бюджету області збираються витратити як мінімум 10 млн 290 тис…. Далі »

Олуйко відмовися від службового “Ланоса” на користь військового госпіталю Олуйко відмовися від службового “Ланоса” на користь військового госпіталю

Голова Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Віталій Олуйко відмовися від службового “Ланоса” на користь військового госпіталю. Про це він написав у… Далі »

Фермер-голова РДА повинен піти? Фермер-голова РДА повинен піти?

Рішенням Апеляційного суду області 10 березня залишено в силі постанову Деражнянського районного суду за результатами розгляду складеного Управлінням СБУ в… Далі »

Стебло написала заяву зі звільнення з посади заступника губернатора Стебло написала заяву зі звільнення з посади заступника губернатора

Заступник голови-керівник апарату Хмельницької ОДА Леся Стебло написала заяву на звільнення. Як повідомляє “33 канал”, водночас пані Стебло отримала пропозицію від… Далі »

У лютому інфляція на Хмельниччині прискорилася до 4,4% У лютому інфляція на Хмельниччині прискорилася до 4,4%

На Хмельниччині у лютому 2015 р. проти попереднього місяця інфляція зросла на 4,4%. Як повідомляє Головне управління статистики в області, на… Далі »

На Хмельниччині ціни на пальне повільно опускаються до курсу долара На Хмельниччині ціни на пальне повільно опускаються до курсу долара

На 11 березня ціни на АЗС Хмельницької області дещо знизилися. Як інформує Консалтингова група “А95″, середня вартість бензину марки А-80 становить… Далі »

27 школі Хмельницького можуть присвоїти ім’я загиблого “кіборга” Дмитра Іваха 27 школі Хмельницького можуть присвоїти ім’я загиблого “кіборга” Дмитра Іваха

Хмельницькій спеціалізованій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №27 можуть присвоїти ім’я загиблого “кіборга” Дмитра Іваха. Відповідна інформація буде заслухана на засіданні міськвиконкому 12 березня. Виконком… Далі »

Головного освітянина Хмельницького району взяли на хабарі у 45 тис. грн (Доповнено) Головного освітянина Хмельницького району взяли на хабарі у 45 тис. грн (Доповнено)

Працівники Управління СБУ в області спільно з правоохоронними органами затримали на одержанні хабара начальника Управління освіти, молоді та спорту Хмельницької районної… Далі »

На Хмельниччині у власність територіальних громад планують передати 22 гуртожитки На Хмельниччині у власність територіальних громад планують передати 22 гуртожитки

На Хмельниччині у власність територіальних громад планують передати 22 гуртожитки. Про це йдеться у звіті про виконання Програми передачі гуртожитків… Далі »

Для продовження експерименту хмельницького ДАІ не вистачає пального – Птащук Для продовження експерименту хмельницького ДАІ не вистачає пального – Птащук

Попри офіційне завершення експерименту з об’єднання хмельницького ДАІ та ППС міліцейські патрулі продовжують роботу. Як повідомив НГП начальник хмельницької міської міліції… Далі »