Екс-губернатора Пруса планували “зілляти” ще у червні 2014 року Екс-губернатора Пруса планували “зілляти” ще у червні 2014 року

Центральна влада планувала звільнити голову Хмельницької ОДА Леоніда Пруса (березень-вересень 2014 року) у червні 2014 року. Відповідне подання до Президента… Далі »

Хмельницька обласна лікарня на 55,4 млн. грн накупила устаткувань для гемодіалізу Хмельницька обласна лікарня на 55,4 млн. грн накупила устаткувань для гемодіалізу

Хмельницька обласна лікарня за результатами тендера 16 березня уклала угоду з Товариством з обмеженою відповідальністю “Румед” (Одеська область) на придбання устаткувань для… Далі »

На Хмельниччині придумали, як уникнути мобілізації – з будинків-інтернатів беруть на опіку родичів На Хмельниччині придумали, як уникнути мобілізації – з будинків-інтернатів беруть на опіку родичів

Деякі мешканці Хмельницької області використовують людей, котрі потребують опіки, щоб уникнути служби в армії. Про це сьогодні на засіданні колегії… Далі »

У Хмельницькій області восени хліб може коштувати один долар – аграрії У Хмельницькій області восени хліб може коштувати один долар – аграрії

У Хмельницькій області хліб нового урожаю може коштувати один долар. Такої думки притримується ряд аграріїв області, про що більше можна… Далі »

Аграрна весна золотого хліба Аграрна весна золотого хліба

Весна 2015-го принесла аграрному сектору, який чи не єдиний сьогодні в Україні дає прибуток і своєчасно сплачує податки, масу неприємностей…. Далі »

Перша хвиля призначень голів РДА Хмельниччини очікується через тиждень Перша хвиля призначень голів РДА Хмельниччини очікується через тиждень

Голова Хмельницької ОДА Михайло Загородний повідомив, що 6 із 7 каднидатів на посади голів райдержадміністрацій успішно пройшли співбесібу в Адміністрації… Далі »

У Старокостянтинові повернули пільговий проїзд у маршрутках У Старокостянтинові повернули пільговий проїзд у маршрутках

Виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради скасував своє рішення від 27 лютого 2015р. №49 щодо запровадження платного проїзду для пільгових категорій… Далі »

На Деражнянщині  демонтують пам’ятки тоталітаризму На Деражнянщині демонтують пам’ятки тоталітаризму

У Деражнянській РДА відбувся круглий стіл, на якому обговорювалось питання  пам’яток та символів тоталітарного режиму, які досі є на території… Далі »

У Чемеровецькому району припинили опалювальний сезон У Чемеровецькому району припинили опалювальний сезон

Із 20 березня цього року чемерівчани залишаться без централізованого теплопостачання. Зокрема, про припинення опалювального сезону в житловому фонді, бюджетних організаціях,… Далі »

Посадовці обласного госпіталю інвалідів ВВВ “нагріли” бюджет на 2,3 млн. грн Посадовці обласного госпіталю інвалідів ВВВ “нагріли” бюджет на 2,3 млн. грн

Працівники обласного управління державної служби боротьби з економічною злочинністю задокументовали факт службового підроблення посадовими особами Хмельницького обласного госпіталю інвалідів Великої… Далі »

Замість відновлення роботи хмельницького аеропорту 1,1 млн. грн пішли на погашення боргів Замість відновлення роботи хмельницького аеропорту 1,1 млн. грн пішли на погашення боргів

Програму відновлення роботи КП «Аеропорт Хмельницький» у 2013-2014 роках можна вважати провальною, оскільки основна її мета – проведення сертифікації аеропорту… Далі »