Перша хвиля призначень голів РДА Хмельниччини очікується через тиждень

Голова Хмельницької ОДА Михайло Загородний повідомив, що 6 із 7 каднидатів на посади голів райдержадміністрацій успішно пройшли співбесібу в Адміністрації Президента.

Про це він сказав на засіданні Громадської ради при ОДА.

“Нас встигли похвалити, що документи на кандидатів є найвдалішими порівняно з іншими областями, а тому процедура їхнього розгляду пройшла швидше. На черзі співбесіда в Кабміні, яка призначена на наступну середу”, – сказав високопосадовець.

За словами Загородного, потенційними головами РДА можуть стати окремі діючі заступники керівників районів.

Як писав НГП, голова Хмельницької облдержадміністрації Михайло Загородний пообіцяв за місяць сформувати свою команду.

Довідка НГП. 6 березня 2015 року Президент Петро Порошенко призначив  Михайла Загородного головою Хмельницької облдержадміністрації.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 135

 1. Михайле васильовичу люди обурені новими старими призначеннями

 2. Якщо Островську, дай Бог, призначать головою районної держадміністрації, побачите і почуєте, як заскавучать і засичать теперішні її запеклі недруги з райдержадміністрації і райради. А гірше в районі, як зараз, не буде. Треба бути стороцентово сліпим і глухим, щобне побачити, або хоч би почути від зрячих людей про те, що зроблено в Красилові депутатами та мізерним складом виконкомому міськради під керівництвом Островської за час її перебування на посаді голови міськради, порівняно з тим, що зроблено двома керівниками району з багаточисельними підвладними їм командами. Членів цих команд звинувачувати у бездіяльності не можна ні в якому разі, бо переважну їх більшість складають дуже порядні, грамотні і мудрі люди. Але для організації їх діяльності на ефективну цілеспрямованість потрібні дієздатні, віддані дорученій справі і мудрі в своїх діяннях перші керівники районну, на них Красилівщина останнім часом дуже збідніла. Тож прихильники Островської переконані, що набувши певного досвіду керівництва на території міської ради, ставши головою райдержадміністрації, зуміє втілити його в життя і на території району.
  Дай Бог їй у подальшій роботі наснаги, витримки, сили, таланту, найкращих успіхів у здійснені намічених планів і задумів та всебічної підтримки багаточисельної кагорти всіх чесних і порядних жителів Красилівщини.

 3. А этого четыриглазика должны назначить замом губера? он ни какой

 4. Такого бурного обговорення про призначення ще не було мабуть людей тревожить треба прислухатись Михайле Васильович подумайте і проаналізуйте!

 5. Островська зробила за пару років в Красилові більше, ніж всі мери раніше. І з району зробить, будьте впевнені. Як би таких керівників було більше наша країна була б краще.

 6. А такі як Гавриленко, можуть тільки паскудити інших. І ганьбити себе. Що ти, Рома, зробив для району? Хоч щось добре назви? Що б ти не сказав, це все тільки слова. А Ніла може назвати багато чого. І це видно.

  • Ну чого ви так на Гавриленка? Він же, як писав в газеті, може ідеї виносити та голову міськради паскудити, що не так діє. А для цього також потрібен талант.

 7. Ну чого ви так на Рому. Він з бодуна навіть вирішив повернути в громаду дві незаконно орендовані водойми. “Млини” та “Гідро”. Але орендатори показали йому середній палець.Але хоч намагався, навіть в газеті опублікував рішення. А ви кажете ,що зробив, БАГАТО.

 8. Окрім Красилова і гвоздьова у нас у райні є ще 26 сільських рад у яких теж живуть люди! Звідки тим Порошенкам і загороднім відомо про того чи іншого кандидата! На якому блюдечку ім піднесуть так і буде! Я думаю що перед призначенням потрібно поіздити по громадах району або провести голосування серед місцевих голів, депутатів району, та керівників району. По друге а чому один канди,дат? Чуму не 2 не 3 ? А чому тільки за нас якісь гвоздьові вирішують? Я прочитав усі коментарі і зрозумів що сраколизи які сидять у міскі раді хорошенько пригрілись і строчатз ранку до вечора коменти! Повірте мені зараз повна недовіра людей до влади, люди стомлені обіцянками цінами, корупцією і бардаком такі коменти писати не будуть.

 9. 80% коментарів це щось. Половину написали саиі кандидати на голову

 10. цікаво б знати інших претендентів, наприклад, в тому ж Красилові

  • А ВІН У НАС ЄДИНИЙ: ГАВРИЛЕНКО!
   ВІН ТАК ЗАЯВЛЯЄ ВСІМ ЗНАЙОМИМ. КАЖЕ, ЩО КРУГОМ ПРОЙШОВ УСІ СПІВБЕСІДИ І ІНШОГО КАНДИДАТА НА ЦЮ ПОСАДУ НІ В ОБЛАСТІ, НІ В РАЙОНІ НЕ БАЧИТЬ.

 11. В Старконі з приходимо Фесуна знову начнуться склоки .У нас на 9 козаків 10 гетьманів безклепких

  • Це точно. Він уже заявив, що ” добрі люди ” з РДА передали йому списки всіх старокостянтинівських чиновників які їздили на антимайдан і як тільки його поставлять керувати районом то всі вони будуть звільнені з роботи по статті за грубе порушення присяги державного службовця, а тих – хто звільняв з роботи і знущався над старим Сторожуком заставить на колінах просити в діда прощення.

 12. так це правда що в Красилові землю прокурорам виділили?

 13. О, знов собаки прокинулись. Розказували, розказували, що прокурори землі не отримали, а земля виділена відомству під багатоквартирний будинок – не доходить. Тут як кажуть, медицина беззсильна.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.