В Кам’янці-Подільському вшанували Романа Шухевича смолоскипним маршем В Кам’янці-Подільському вшанували Романа Шухевича смолоскипним маршем

Сьогодні за ініціативи ВО «Свобода» в Кам’янці-Подільському пройшов традиційний марш пам’яті Романа Шухевича. Смолоскипна хода на честь генерал-хорунжого армії УПА… Далі »

На модернізацію ГТС Хмельницької області виділять 40 млн. грн На модернізацію ГТС Хмельницької області виділять 40 млн. грн

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, розглянула і затвердила інвестиційну програму ПАТ “Хмельницькгаз” з… Далі »

Щоб очистити Південний Буг у Хмельницькому, вирішили його природньо промити Щоб очистити Південний Буг у Хмельницькому, вирішили його природньо промити

Для того щоб очистити Південний Буг від забруднення в обласному управлінні водних ресурсів вирішили природньо промити річку. Для цього з… Далі »

У Хмельницькому створили жіночий антикорупційний рух У Хмельницькому створили жіночий антикорупційний рух

Сьогодні п’ятеро хмельничанок, котрі пройшли навчанні за проектом «Жіночий антикорупційний рух», оголосили про створення осередку боротьби з корупцією у нашому… Далі »

Перші “пішли” – у Хмельницькій ОДА стартувало 20% звільнення працівників Перші “пішли” – у Хмельницькій ОДА стартувало 20% звільнення працівників

Перший заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Олександр Симчишин підписав розпорядження про звільення 4 працівників. Відповідні документи датуються 27 лютим, опубліковані на… Далі »

Розповсюдження “Новоросії” у Хмельницькому: повна реконструкція подій Розповсюдження “Новоросії” у Хмельницькому: повна реконструкція подій

Хмельницький міськрайонний суд 3 березня обвинувальним рішенням підвів риску у справі про розповсюдження сепаратистської газети «Новоросія» влітку минулого року у… Далі »

В Кам’янці-Подільському презентували програму «Європейської молодіжної столиці» В Кам’янці-Подільському презентували програму «Європейської молодіжної столиці»

В прес-центрі Кам’янець-Подільської міської ради відбулась презентація програми «Європейської молодіжної столиці – 2018». Директор департаменту гуманітарної політики Альона Кузема повідомила,… Далі »

Кам’янецькі ткачі привезли до Хмельницького “Весняний настрій” Кам’янецькі ткачі привезли до Хмельницького “Весняний настрій”

Виставкова зала Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва знову відкриває мистецькі таланти Поділля. 4 березня ц.р. тут відбулась презентація  персональної виставки… Далі »

На Хмельниччині проводитимуть сільськогосподарські ярмарки з нижчими цінами На Хмельниччині проводитимуть сільськогосподарські ярмарки з нижчими цінами

Аби уникнути ажіотажного попиту та недопущення підняття цін на сільськогосподарську продукцію та продукти її переробки у Хмельницькому 7 березня відбудеться… Далі »

Новоушицькі «афганці» надали адресну допомогу землякам в АТО Новоушицькі «афганці» надали адресну допомогу землякам в АТО

Із Хмельниччини на Луганщину проліг черговий маршрут новоушицьких волонтерів. Земляки везли нашим військовослужбовцям на Схід країни вантаж з речами першої… Далі »

На річку Південний Буг чекає екологічна катастрофа. Хто за це відповість? На річку Південний Буг чекає екологічна катастрофа. Хто за це відповість?

Вже декілька місяців річка Південний Буг у Хмельницькому потерпає від сильно забруднення. Загинула не лише маленька риба, а й велика,… Далі »