Головний “еменесник” Хмельниччини Болібрух поплатився посадою? Головний “еменесник” Хмельниччини Болібрух поплатився посадою?

Начальника Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області, полковника служби цивільного захисту Бориса Болібруха звільнили із займаної посади…. Далі »

Стихійний ринок біля хмельницької філармонії отримав попередження Стихійний ринок біля хмельницької філармонії отримав попередження

У Хмельницькому сьогодні міліція разом з працівниками управління торгівлі та представниками ринку «Ранковий» почали роботу з ліквідації стихійної торгівлі біля зупинки… Далі »

Лічмана відсторонять від керівництва “Подільських вістей”? Лічмана відсторонять від керівництва “Подільських вістей”?

Бюджетна комісія Хмельницької обласної ради виноситиме на чергову сесію обласної ради пропозицію про відсторонення Петра Лічмана від тимчасового виконання обов’язків головного… Далі »

Сергій Лабазюк: найбільша проблема посівної кампанії-2015 – дефіцит грошей Сергій Лабазюк: найбільша проблема посівної кампанії-2015 – дефіцит грошей

Через курсові коливання посівна – 2015 обійдеться, щонайменше, в півтора рази дорожче, ніж минулорічна. Про це заявив народний депутат України,… Далі »

Завідуючу дитсадочком «Сонечко» с. Олешин підозрюють у розкраданні продуктів харчування для дітей Завідуючу дитсадочком «Сонечко» с. Олешин підозрюють у розкраданні продуктів харчування для дітей

За інформацією з власних джерел, сьогодні у результаті перевірки працівниками сільської ради с. Олешин дитячого садочка «Сонечко», виявлено нестачу продуктів… Далі »

Яблуневий сад, вартістю 1,3 мільйона гривень, повернули державі Яблуневий сад, вартістю 1,3 мільйона гривень, повернули державі

Виконано рішення господарського суду Хмельницької області за позовом прокуратури Полонського району про розірвання договору оренди земельної ділянки сільгосппризначення, укладеного між… Далі »

Ніла Островська: Ми виправимо несправедливість у сплаті земельного податку Ніла Островська: Ми виправимо несправедливість у сплаті земельного податку

Міський голова Красилова, член партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ніла Островська розповіла НГП, що у місті приступили до впорядкування сплати… Далі »

Як побороти політичну корупцію? Як побороти політичну корупцію?

19-20 березня 2015 року ГО «Центр політичних студій та аналітики» у м.Києві було проведено семінар з ключових питань впровадження державного… Далі »

У Хмельницькому презентували мистецьке видання «Володимир Карвасарний» У Хмельницькому презентували мистецьке видання «Володимир Карвасарний»

24 березня цього року у відділі мистецтв обласної бібліотеки для юнацтва відбулась презентація мистецького  видання  “Володимир Карвасарний”. Подія знакова для… Далі »

На базі обласного госпіталя інвалідів ВВВ демобілізовані “атошники” зможуть проходити реабілітацію На базі обласного госпіталя інвалідів ВВВ демобілізовані “атошники” зможуть проходити реабілітацію

У Хмельницькому на базі госпіталя інвалідів Великої вітчизняної війни зможуть проходити реабілітацію і демобілізовані бійці з зони АТО. Про це… Далі »

Історія створення СБУ: як це було на Хмельниччині Історія створення СБУ: як це було на Хмельниччині

На початку 1990-х Україна не змогла б відбутися як незалежна держава без необхідних складових державотворення. Після проголошення незалежності одним із… Далі »