Лічмана відсторонять від керівництва “Подільських вістей”?

Бюджетна комісія Хмельницької обласної ради виноситиме на чергову сесію обласної ради пропозицію про відсторонення Петра Лічмана від тимчасового виконання обов’язків головного редактора “Подільських вістей”.

Таку ініціативу сьогодні внесли ряд обранців.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Це питання викликало гостру дискусію, оскільки балансова комісія, за словами голови ради Івана Гончара, дала незадовільну оцінку роботі пана Лічмана.

“Діяльністю керівника газети зацікавилися правоохоронні органи, котрі внесли відомості до єдиного реєстру. І може так статися, що проти нього (Лічмана – НГП) буде відкрите кримінальне провадження”, – зазначив голова облради.

“Розглянувши рішення балансової комісії, яка виявила неефективне використання фінансових коштів на комунальному підприємстві “Редакція газети „Подільські вісті”, визнати, що керівник підприємства не відповаідає займаній посаді та відсторонити його від виконання обов’язків до прийняття рішення про звільнення. Таким чином ми не порушуватимемо трудове законодавство”, – запропонував відповідне формулювання депутата Микола Агарков.

Бюджетна комісія одноголосно підтримала запропоновану пропозицію.

Крім цього, депутати зняли з порядку денного питання про призначення Володимира Гординського на посаду редактора редакції газети “Подільські вісті”. Це пов’язане з тим, що наразі продовжується перевірка фінансового стану комунального видання.

Довідка НГП. 12 вересня 2013 року на сесії обради 70-річного Йосипа Ядуху, який екс-голові Хмельницької ОДА Василю Ядусі приходиться рідним дядьком, було призначено редактором обласної газети “Подільські вісті”.

У квітні 2014 року він написав заяву на звільнення. Тимчасово виконувачем обов’язків редактора був призначений Петро Лічман, який до цього працює на посаді заступника редактора ПВ.

Влітку 2014 року Тетяна Колесніченко разом із Петром Лічманом боролися за крісло редактора комунальної газети “Подільські вісті”. Депутати обласної рвди не надали жодній кандидатурі необхідну підтримку голосів.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 48

 1. Зовсім колектив не заляканий,відстоювали газету і редактора на попередніх сесіях,так кричали і захищали,що ого-го! Нікого вони і нічого не бояться.А з іншоі сторони,проти молоді ніхто нічого немає,але послухайте на ранкових програмах Поділля-Центру як говорить молодь,з якими помилками,русизмами,дурними темами і старою інформацією із сайтів.Прийшов новий керівник,а сподівання на зміну так і залишились на рівні балачок.Заберіть ці пискляві голоси,які просто ріжуть слух і інформація не сприймається.Невже нічого цікавого не відбувається в області.Новини повинен вести ткий,як Довлатов,а не дівчтка,які красуються,неправильно ставлять наголос і верещать,як скажені.А пише молодь,ще гірше ніж говорить.Потрібно вчити.Тетяна! Візьміть редактора,це так важливо.А Лічману хочу дати пораду.Іди журналістом!

  • Мою бабушку заставляють передплачувати “ПВ”. Саме заставляють. Раніше вона сама виписувала.
   Це через тупоголовість її нинішніх писак. Редактор несе повну відповідальність

 2. Петька! Не казися,а ступися!Молодь ти не виховував,достойної заміни не маєш.Така тенденція була повсюду! Газета не цікава.Потрібні зміни!І про телебачення правдиво написано.Ми всі раділи,змінили керівника,а програми тіж самі,сидять і говорять в ефірах.То для чого було змінювати директора,якщо в телебаченні потрібно розбиратись в першу чергу.не завжди зміни на користь!

 3. Прохання до Лічмана – випускайте газету без текста і в рулонах!

 4. Друзі, а якою б вихотіли бачити газету? Попри політику і весь цей вульгарний бруд, що в публікації, яку ми обговорюємо, що в коментах. Що цікавить вас ниньки найбільше? А чи взагалі щось газетного цікавить? Це ж питання з питань.

  • Хоча би дизайн змінили. Це дизайн минулого століття.

  • потрібно запиляти НОРМАЛЬНИЙ сайт, подавати більше перевірених фактів, а не шкрябати “аналітику” “а-ля Свєта Кабачок”, писати більше про життя області, а не паршиві фейлетони і хвалебні оди ОДА та облраді.
   і взагалі, набрати молодих спеціалістів – вони за невеликі гроші будуть дійсно працювати (а не бухати цілими днями) і креативити, і не будуть чванитись членством у совковій спілці журналістів.

   ну шо, Лічмен, проковтнув? ))

 5. Тараненка у редактори! А Лічман нехай очолить прес-службу Партії регіонів

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.