Вже 10 комунальних ЗМІ Хмельниччини погодилися роздержавитись у першому етапі

На 1 червня десять комунальних друкованих засобів масової інформації Хмельницької області подали пакети документів для реформування на першому етапі.

Про це повідомляє сайт Держкомтелерадіо.

Зокрема, це газети “Наддністрянська правда” (Новоушицький район), “Шепетівський вісник” (видання міської ради), “Життя Теофіпольщини”, “Трудівник Полісся” (ЗМІ Славутської міськради і райради), “Новий шлях” (Полонський район), “Нетішинський вісник”, “Життя Старокостянтинівщини”, “Наше місто” (видання Старокостянтинівської міськради), “Вісник Деражнянщини”.

Місцева влада, яка є співзасновниками вказаних видань, через районні сесії ухвала рішення про вихід із числа співзасновників.

Як писав НГП, 1 червня Хмельницька обласна рада підтримала реформування друкованого засобу масової інформації “Подільські вісті” та його редакції.

Нагадаємо, що з 1 січня 2016 року набув чинності закон «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації». Він передбачає роздержавлення преси протягом трьох років: вихід органів влади і місцевого самоврядування зі складу засновників (співзасновників) друкованих ЗМІ або перетворення друкованих ЗМІ, заснованих центральними органами виконавчої влади, на офіційні друковані видання.

На першому етапі, протягом першого року з дня набрання чинності законом, будуть реформовані ЗМІ та редакції, які звернулися з відповідними клопотаннями та були внесені до переліку, що затверджується Кабінетом Міністрів України за поданням Держкомтелерадіо.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.