Чергове підвищення тарифів призведе до подальшого зубожіння населення – нардеп Чергове підвищення тарифів призведе до подальшого зубожіння населення – нардеп

Чергове підвищення тарифів, яке має відбутися у липні, призведе до подальшого зубожіння населення і відкине більшість українців до стану енергетичної… Далі »

У Хмельницькому активісти провели акцію “Шолом від дурня не рятує” У Хмельницькому активісти провели акцію “Шолом від дурня не рятує”

За день на перехресті Свободи-Проскурівської збили трьох велосипедистів. На щастя, всі “учасники ДТП” залишились живі, оскільки це була лише акція-інсталяція,… Далі »

На Хмельниччині реєстрація ГО та осередків партій відбуватиметься через ЦНАПи На Хмельниччині реєстрація ГО та осередків партій відбуватиметься через ЦНАПи

На Хмельниччині з 1 липня починається реєстрація громадських організацій, осередків партій, інших громадських формувань (без статусу юридичної особи) через міські та… Далі »

Представники Світового банку інспектували Кам’янець-Подільське КП “Міськтепловоденергія” Представники Світового банку інспектували Кам’янець-Подільське КП “Міськтепловоденергія”

Надавши Кам’янцю-Подільському кредит на втілення енергоефективних проектів, Світовий банк не забуває інспектувати стан їх виконання. Чергова моніторингова місія представників міжнародної… Далі »

У Меджибожі палац ХVІ ст. відреставрує київська фірма зі статутним фондом 9 тис. грн У Меджибожі палац ХVІ ст. відреставрує київська фірма зі статутним фондом 9 тис. грн

Державний історико-культурний заповідник “Межибіж” акцептував пропозицію щодо реставрації палацу ХVІ ст. (пам’ятка архітектури національного значення охор.№764/1) в смт Меджибіж Летичівського району…. Далі »

Хмельницька ОДА вийшла зі складу співзасновників “Подільських вістей” Хмельницька ОДА вийшла зі складу співзасновників “Подільських вістей”

Хмельницька обласна державна адміністрація вийшла зі складу співзасновників друкованого засобу масової інформації “Подільські вісті”. Про це зазначено у розпорядженні очільника ОДА… Далі »

У Кам’янці-Подільському управління освіти і науки не змогло придбати понад 11 тисяч шкільних підручників У Кам’янці-Подільському управління освіти і науки не змогло придбати понад 11 тисяч шкільних підручників

Управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради не змогло придбати друковані шкільні підручники для учнів 4 та 7 класів. Відповідне… Далі »

Ідеї сепаратизму на Хмельниччині не пройшли тому, що місцева громада зуміла об’єднатися проти цього – активісти Ідеї сепаратизму на Хмельниччині не пройшли тому, що місцева громада зуміла об’єднатися проти цього – активісти

Псевдотериторіальна громада Ольги Уграк, діяльність якої ретельно вивчає сьогодні слідство, планувала на початку літа провести у Хмельницькому науково-практичну конференцію на… Далі »

На Хмельниччині підприємства-імпортери дали бюджету майже 700 мільйонів гривень. У лідерах імпорту – Польща На Хмельниччині підприємства-імпортери дали бюджету майже 700 мільйонів гривень. У лідерах імпорту – Польща

З початку року від підприємців-імпортерів Хмельниччини державний бюджет отримав 698 мільйонів гривень митних надходжень. У порівнянні з аналогічним періодом  минулого… Далі »

У Деражні учасникам АТО виділили бюджетні кошти для придбання спорядження У Деражні учасникам АТО виділили бюджетні кошти для придбання спорядження

У Деражні продовжують активно підтримувати учасників АТО. Зокрема, на черговому засіданні комісії, проведеної заступником голови РДА Олегом Пилипчуком, яка працює… Далі »

Для хмельницьких водіїв маршруток хочуть облаштувати зону відпочинку Для хмельницьких водіїв маршруток хочуть облаштувати зону відпочинку

Хмельницький виконком планує облаштувати зону відпочинку для водіїв автобусів, які працюють на міських маршрутах загального користування по Львівському шосе – в… Далі »