Ідеї сепаратизму на Хмельниччині не пройшли тому, що місцева громада зуміла об’єднатися проти цього – активісти

Псевдотериторіальна громада Ольги Уграк, діяльність якої ретельно вивчає сьогодні слідство, планувала на початку літа провести у Хмельницькому науково-практичну конференцію на тему «Безпосереднє самоврядування і пряма демократія в Україні».

Однак у день її проведення хмельницькі активісти прийшли під стіни профспілок та зірвали «сепаратистський» захід.

«Справжня місцева громада, навчена гіркими подіями на Донбасі, вирішила не чекати розвитку подій та реакції правоохоронних органів, а вчинила “безпосереднє самоврядування”, тобто зупинила цей шабаш» – вважають голова ГФ «Подільська Січ» Юрій Рибак та голова Хмельницької міської спілки ветеранів Афганістану та учасників АТО» Леонід Проскій.

Більше того, аби зупинити пропаганду сепаратистських ідей, об’єднались громадські організації, котрі мають різні погляди та ідеї.

«Ми всі є патріотами, і це нас об’єднує у боротьбі з такими як Ольга Уграк. Ми розуміємо, що влада безсила у подібних ситуаціях в силу багатьох причин. Значить своє вагоме слово має сказати громада, аби сепаратистські настрої та люди котрі їх пропагують зрозуміли, що їм не має чого робити на Хмельниччині» – говорять активісти.

«Однак у нас, як громадських активістів є й питання до своїх колег: а де були у час, коли необхідно показати реальну силу громади, Громадська рада при Хмельницькій ОДА з її головою, де були автомайданівці та ряд інших «розпіарених» активістів?» – запитують громадські діячі.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. «Однак у нас, як громадських активістів є й питання до своїх колег: а де були у час, коли необхідно показати реальну силу громади, Громадська рада при Хмельницькій ОДА з її головою, де були автомайданівці та ряд інших «розпіарених» активістів?» – запитують громадські діячі.

    ПОГОДЖУЮСЬ !

  2. Про яких сепаратистів ви говорите ? Головні сепара на Хмельничині це сережа скоробогатий разом з своєю жінкою-повією

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.