У Хмельницькому може з’явитись шість нових скверів У Хмельницькому може з’явитись шість нових скверів

Для того аби збільшити кількість зелених зон у Хмельницькому в міській раді планують розробити проекти землеустрою щодо відведення шести земельних… Далі »

Відкритий лист директора ДП «Хмельницьке» щодо ситуації із землями Міноборони Відкритий лист директора ДП «Хмельницьке» щодо ситуації із землями Міноборони

Ознайомившись з позицією, яку викладено у зверненні трудового колективу, як директор ДП «Хмельницьке» хочу ознайомити громадськість зі своїм баченням даної… Далі »

Майже 10 млн. грн освоїть ШБУ-56 на капремонт хмельницьких вулиць Майже 10 млн. грн освоїть ШБУ-56 на капремонт хмельницьких вулиць

Управління житлово-комунального господарства Хмельницької міськради розіграло майже 10 млн. грн на капітальні ремонти вулиць. Відповідні угоди 3 червня підписані з… Далі »

7 приміських садівничих товариств можуть приєднати до м. Хмельницького 7 приміських садівничих товариств можуть приєднати до м. Хмельницького

Відповідне рішення було прийняте вчора на засіданні 8-ї сесії Хмельницької районної ради. Про це інформує сайт РДА. Серед двадцяти питань… Далі »

На Хмельниччині медики пообіцяли за 2,6 тис. грн “відкосити” призовника від служби На Хмельниччині медики пообіцяли за 2,6 тис. грн “відкосити” призовника від служби

Сьогодні за процесуального керівництва Старокостянтинівської місцевої прокуратури спільно зі слідчими поліції за участі співробітників Управління захисту економіки у Хмельницькій області … Далі »

У Кам’янці-Подільському хочуть «підлатати» водопровід за понад 5 мільйонів гривень У Кам’янці-Подільському хочуть «підлатати» водопровід за понад 5 мільйонів гривень

Кам’янець-Подільське комунальне підприємство «Міськтепловоденергія» оголосило про проведення тендеру на часткову реконструкцію водопроводу. Відповідне оголошення розміщено на сайті електронної системи закупівель… Далі »

Колишні працівники ДП “Хмельницьке” – Герезі: ніякого вилучення земель оборони не відбулося Колишні працівники ДП “Хмельницьке” – Герезі: ніякого вилучення земель оборони не відбулося

Колишні працівники державного підприємства “Хмельницьке” спростувують інформацію, викладену у депутатському запиті Олександра Гереги щодо нібито вилучення майже 3 тис. га… Далі »

Сатанів бере участь у всеукраїнській акції «7 чудес України» Сатанів бере участь у всеукраїнській акції «7 чудес України»

1 червня 2016 року стартував другий етап акції «7 чудес України: історичні міста та містечка». Як повідомляє сайт одного з… Далі »

Кому вигідно гальмувати інвестиції у здоров’я хмельничан? Кому вигідно гальмувати інвестиції у здоров’я хмельничан?

Коли той чи інший спортсмен стає чемпіоном Європи, світу чи Олімпійських ігор, з бажаючих зустрітися з ним формується чималенька черга…. Далі »

Хто контролює агроземлі Хмельниччини Хто контролює агроземлі Хмельниччини

Із довідки сайту облдержадміністрації: “Хмельницька область має 1 млн. 568,4 тис. га сільськогосподарських угідь, з них 1 млн. 254,8 тис. га ріллі, 41 тис. га багаторічних… Далі »

Некомплект у патрульній поліції Хмельницького становить 27 посад Некомплект у патрульній поліції Хмельницького становить 27 посад

Некомплект у патрульній поліції Хмельницького становить 27 посад. Про це сказано у відповіді департаменту патрульної поліції НПУ, пише “Доступ до… Далі »

Фірма екс-депутата за 32 млн. грн зведе дев’ятиповерхівку для нацгвардійців у Хмельницькому Фірма екс-депутата за 32 млн. грн зведе дев’ятиповерхівку для нацгвардійців у Хмельницькому

Військова частина 3053 акцептувала пропозицію з будівництва 9-ти поверхового багатоквартирного житлового будинку на вул. Трудовій, 7/9 у Хмельницькому загальною вартістю… Далі »

Управління Укртрансбезпеки в області наклало 11,2 тис. євро штрафів на власників транспортних засобів за перевантаження Управління Укртрансбезпеки в області наклало 11,2 тис. євро штрафів на власників транспортних засобів за перевантаження

На Хмельниччині Управління Укртрансбезпеки протягом місяця наклало 11,2 тис. євро штрафів на власників транспортних засобів за перевантаження. Про це НГП… Далі »

Притула передав кам’янецьким водолазам спорядження на 5 тис. доларів Притула передав кам’янецьким водолазам спорядження на 5 тис. доларів

Відомий шоумен Сергій Притула відвідав Кам’янець-Подільський та передав у загін водолазної підготовки Центру розмінування два комплекти сучасного водолазного спорядження. Про… Далі »